FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 17Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
11-03-17 09:14  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Darek1207 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Tomku Twoja jaga robi coraz większe wrażenie, aż strach pomyśleć jaki będzie efekt końcowy. A czas jest pojęciem względny, przy tym poziomie detalizacji niestety potrzeba poświęcić go dużo, ale za to jaki efekt.

Czekam z niecierpliwością na kolejne odsłony relacji.

 
11-03-17 10:23  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Cudny ten silniczek :) Ja w zaciszu kleję Renówkę 17FT, ale takiego cuda chyba nie będę umiał wygenerować!

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
11-03-17 13:15  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Obejrzałam, wpadłam w depresję i stwierdziłam, że idę dalej chorować.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
11-03-17 13:17  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Dziękuję Wam za pochlebne opinie i cieszę się, że Wam się podoba moja praca...
W trakcie brudzenia miałem wrażenie, że czegoś mi brakuje, coś muszę dodać i w porę wyhamował mnie Darek, mówiąc, " jeśli uważasz, że coś trzeba jeszcze dodać lub poprawić, to znaczy, że już wystarczy..."

Andrzeju, mam nadzieję, że na kolejną aktualizację nie będziecie musieli tyle czekać, aczkolwiek w dużej mierze nie jest to zależne ode mnie...

Viking, bardzo jestem ciekaw Twej pracy i może podzielisz się nią szerszemu gronu Forumowiczów lub chociaż na priv ;-) ?
Ja jestem spokojny o efekt końcowy Twojej Renówki, bo wiem, że Twoje modelarstwo i umiejętności to nie byle co :-)

Pozdrawiam :-)

 
11-03-17 21:45  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Coś pięknego, takie aktualizacje chciałoby się oglądać każdego dnia.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
11-03-17 22:17  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Beatko, proszę mi tu nie chorować! Tableta, seta i galareta i pod kołderkę się wygrzać :-D
Powinno szybko puścić :-)

Demon, uwierz mi, że chciałbym z całych sił dawać jak najczęściej aktualizacje i jak najwięcej postępów z prac, ale czasami jak mnie coś przyhamuje, to zaciągam muł aż po miskę olejową... ;-)

 
23-03-17 17:24  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Hello :-)
Poniżej wrzucam kilka fotek z obecnego stanu montażu Jagi.

Co zostało zrobione? Skrzynia biegów wklejona na stałe i połączona z silnikiem, 2x parki amunicyjne, siedzenia dla załogi, tablica przyrządów kierowcy, osłona wału napędowego itp.




To by było na tyle... Działam dalej ;)

Pozdrawiam
Tommy

 
24-03-17 03:10  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Black_Cat 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Super wychodzi Ci ta Jaga!
Czekam na kolejne zdjęcia:)

 
24-03-17 06:47  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Darek1207 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Z każdym kolejnym zdjęciem wgniatasz mnie w fotel.
Coś pięknego.

 
24-03-17 07:45  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Ciocia Jaga coraz piękniejsza.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 17Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024