FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
23-07-15 20:21  Odp: [Relacja] Przeciwlotniczy Flak 18 wyd. Answer 1:25
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

O obiekcie nic nie rzeknę, bo ze mnie taki kanonier jak z koziej rzyci trąbka, ale miło popatrzeć jak zasuwasz z robotą.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
24-07-15 14:17  Odp: [Relacja] Przeciwlotniczy Flak 18 wyd. Answer 1:25
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Widzę, że armatka na finish'u.
To kiedy oficjalny koniec? Zdążę go zobaczyć w galerii do końca lipca ;-)?
Pozdrawiam.

 
24-07-15 21:17  Odp: [Relacja] Przeciwlotniczy Flak 18 wyd. Answer 1:25
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Do końca lipca nie koniecznie. Zależy od pogody. Zjechałem w rodzinne strony pomagać przy pracach żniwnych, także jak nie pada to dłubię przy sprzęcie w skali 1:1 :). Jak złożyłem to co zostało to wychodzi jeszcze jedna strona części: lufa, zamek, powrotnik, siedziska, podpórka lufy i jakieś tam małe drobiazgi.

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
29-07-15 12:56  Odp: [Relacja] Przeciwlotniczy Flak 18 wyd. Answer 1:25
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Witajcie.
Troszkę ostatnio podłubałem przy modelu. Powstał powrotnik, siodełka obsługi i jakieś szczegóły na łożu. Została Lufa z komorą zamkową i podpora lufy. Można powiedzieć same przyjemności.




pozdrawiam

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
29-07-15 13:18  Odp: [Relacja] Przeciwlotniczy Flak 18 wyd. Answer 1:25
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Świetnie wychodzi. Czekam na galerię.

--
Pozdrawiam Darek

 
29-07-15 13:46  Odp: [Relacja] Przeciwlotniczy Flak 18 wyd. Answer 1:25
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Piękny, czysty standard. To się ceni.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
29-07-15 13:51  Odp: [Relacja] Przeciwlotniczy Flak 18 wyd. Answer 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Super czysto i dokładnie. Podziwiam.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-08-15 15:49  Odp: [Relacja] Przeciwlotniczy Flak 18 wyd. Answer 1:25
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Witam w ostatniej odsłonie relacji.
Po pierwsze chciałbym podziękować czynnym kibicom jak i oglądającym (a trochę ich jednak było). Mam nadzieję, że ta dość skrótowa relacja usprawni budowę tym, którzy się na niego zdecydują.
Teraz kilka słów o samym modelu. Opracowanie bardzo szczegółowe i z tego co widać na zdjęciach oryginału dość dobrze odwzorowane. Największą wpadkę opisałem na początku, poza tym większej tragedii nie było. Zależy kto będzie go kleił. Dla niektórych może być to bardzo dobre opracowanie, innych drobne błędy mogą irytować. Ja oceniam na dobry z plusem. Uważać należy przy zamku. O ile skomplikowane pudło komory zamkowej pasuje, to już skleić to co ma być w środku jest trudniej. Ja zrezygnowałem z tego maleńkiego szkieletu wewnątrz i myślę że bardzo mi to pomogło. Generalnie - z zamkiem ostrożnie. Na koniec najważniejsza uwaga (proszę wybaczyć wielkie litery ale to ważne) -WYDRUKOWAĆ NA CIENKIM PAPIERZE STRONĘ Z ELEMENTAMI ZWIJANYMI !!!
Ze swojej pracy jestem umiarkowanie zadowolony. Najgorzej jest chyba z retuszem, bo nie jest w 100% jednolity. Szału nie ma ale się starałem :)






pozdrawiam

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
01-08-15 16:04  Odp: [Relacja] Przeciwlotniczy Flak 18 wyd. Answer 1:25
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

SUPER

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
01-08-15 16:31  Odp: [Relacja] Przeciwlotniczy Flak 18 wyd. Answer 1:25
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Szał jest gdy dokładnie poogląda tą drobnicę i części na zamieszczonym przez Ciebie arkuszu wycinanki, tym bardziej należy docenić - a jest super (!) - Twoje wykonanie.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024