FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
08-06-15 22:18  Odp: [G] Henschel 33 D1 /Answer/
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

To ja juz wiem po co Ci jest ten "kalach"... ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
08-06-15 22:19  Odp: [G] Henschel 33 D1 /Answer/
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

No własnie Krystian. Ty co rusz wstawiasz jakieś galerie. A to ostatnio pamiętam jakiś czołg, jeśli nie dwa po kolei, a to armata, a to teraz cięzarówkę. To tak galerie po zrobieniu modelu czy galerie kiedyś zrobionych. A co do Henschla mam pytanie czy naprawdę nie ma szans na stndard. Bo podkręcony pudełkiem od plastika kupiłem zaraz kartonowego jak się ukazał. Czeka cierpliwie w kolejce ,ale mnie dobiłeś że w standardzie nadaje się tylko do wywalenia.

 
08-06-15 23:28  Odp: [G] Henschel 33 D1 /Answer/
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Cristiano, cokolwiek wychodzi spod Twoich paluchów to uczta dla oczu. Szacuneczek. Ale mam wrażenie, że nie sprzedana część nakładu pójdzie na przemiał...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
09-06-15 06:17  Odp: [G] Henschel 33 D1 /Answer/
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wspaniale sobie poradziłeś. Model bardzo fajny.

--
Pozdrawiam Darek

 
09-06-15 07:28  Odp: [G] Henschel 33 D1 /Answer/
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

Model ma zagwozdki i trzeba by gdzieś zaoszczędzić na kolorze np. sklejka stopni pod szoferką może być zastąpiona brystolem i pomalowania tego nie będzie widać. Koloru starczy spokojnie na dorobienie brakujących ożebrowań przednich kół, zasobniki na koła zapasowe można wyciąć szersze by zmieściła się połówka a nawet 3/4 koła całe nie wejdzie chyba że wytniemy belki podłużne mocowania skrzyni, błotniki po ukształtowaniu mają się kiepsko w stosunku do bocznych sklejek, dodatkowym utrudnieniem (brak oznaczenia miejsc mocowania) jest tylny zaczep oraz mocowanie belki zawieszenia przedniego, ostatnim elementem są wcześniej wspomniane zbiorniki sprężonego powietrza jeśli nie dodamy bocznych wypukłych elementów jest ok lub o tyle trzeba skrócić same walce. Mi się nie udało ale przedni błotnik winien się zejść z progiem.
Kilka fotek z budowy, zaznaczyłem kłopotliwe miejsca.


--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
09-06-15 09:22  Odp: [G] Henschel 33 D1 /Answer/
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

O klasie modelarza świadczy to że mimo błędów w opracowaniu potrafi skleić świetny model. Gratulację.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
09-06-15 17:48  Odp: [G] Henschel 33 D1 /Answer/
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Krystian : SZACUN !
Najbardziej podobała mi się rada jak dopasować oponę do pojemnika ;-)

--

Post zmieniony (09-06-15 17:49)

 
09-06-15 20:59  Odp: [G] Henschel 33 D1 /Answer/
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

I jak ja go sprzedam po takiej recenzji :)

--
Pozdrawiam!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024