FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
09-06-15 02:56  [G] DH T-11 Vampire,Mig-15,Mig-17-MON redux
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

Zainspirowany praca nad dawnymi MM sprobowalem tego samego z dawnymi MON-owkami.Wszystkie zostaly zmniejszone i kolory poprawione do blizszych prawdziwym.
Efekt pod spodem.



Vampire dostal tez nowe malowanie maszyny uzywanej przez Ilmavoimat-oryginal znajduje sie w muzeum a zdjecia sa na necie.Wszystkie czesci pasowaly fantastycznie,duzo lepiej niz ogromna wiekszosc MM ktore kiedykolwiek zrobilem.Jedyny problem to ich rozmiar-Vampire to naprawde nieduzy samolot.




Z Migiem 15 juz byl troche problem i musialem go zrobic ze zlozonym podwoziem.
Model dziwny troszke,proporcje sa troche dziwne ale zwazywszy na date druku nie mysle zeby autor mial wglad do dobrych planow tego modelu.Oslone kabiny musialem "pozyczyc" z zupelnie innego modelu-oryginalna byla koszmarna.
Ciekawia mnie te zolte pasy na skrzydlach-czy to pomysl autora opracowania czy faktycznie takie pasy byly malowane na Polskich Mig-15?





Mig-17 wyszedl tez bezproblemowo,Oslona kabiny tez kwalifikuje sie do wymiany ale dalem spokoj-nie jest az taka zla.


J-35 Draken i Jak-25 na warsztacie czyli cdn...

--

 
09-06-15 14:57  Odp: [G] DH T-11 Vampire,Mig-15,Mig-17-MON redux
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No i efekt wyszedł bardzo dobry. Podobają mi się modeliki.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
09-06-15 21:33  Odp: [G] DH T-11 Vampire,Mig-15,Mig-17-MON redux
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

Fajowe muzeum modelarstwa :) mam straszną słabość do mon`ówek, muszę się kopnąć w zadek i dokończyć swoje rozdziubane :)

Pozdrawiam
Jacek

--
Si vis pacem, para bellum

 
10-06-15 00:06  Odp: [G] DH T-11 Vampire,Mig-15,Mig-17-MON redux
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

Jest to doslownie muzeum.Nie wiem dlaczego ale robienie mocno leciwych opracowan sprawia mi wiecej radochy niz jakiekolwiek nowsze modele.

 
10-06-15 06:47  Odp: [G] DH T-11 Vampire,Mig-15,Mig-17-MON redux
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4

Tez jestem fanem starych klimatow! Podobaja sie a Vampire najbardziej!!!

--
pozdrawiam,
MarcinS

 
26-11-15 08:21  Odp: [G] DH T-11 Vampire,Mig-15,Mig-17-MON redux
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

JKorjat - napisałeś . / Fajowe muzeum modelarstwa :) mam straszną słabość do mon`ówek, muszę się kopnąć w zadek i dokończyć swoje rozdziubane :) /
Jeśli to nie kłopot dla Ciebie , zrób proszę fotki tych Twoich zaczętych modeli Mon , temat starszych modeli to dla mnie esencja życia , w każdej formie .
Chętnie bym popatrzył na Twoje dotychczasowe dokonania , zapodaj proszę na priv , dmer@vp.pl
Pozdrawia Marek , Andy dla braci modelarskiej .

 
26-11-15 09:12  Odp: [G] DH T-11 Vampire,Mig-15,Mig-17-MON redux
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Tak, stare modele mają swoisty urok :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024