FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-05-15 13:34  [G] [FREE] Parowóz dla najmłodszych - KONKURS :-)
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Witam
Ponieważ już trochę czasu minęło od opublikowania mojego ostatniego darmowego modelu, oraz to, że zbliża się Dzień Dziecka postanowiłem rozrysować parowóz dla dzieciaków właśnie.

Model jest banalnie prosty, dosłownie kilka brył posklejanych razem ale po zmontowaniu mamy fajną 20 centymetrową lokomotywę.
Roboty na 2-3 godzinki - frajda gratis.

Tak to wygląda po przejściu przez moje niezgrabne paluchy:






Może zrobię jeszcze jakiś wagon :-)

PS.ciekawe czy kolega Viking_BB rozpozna sylwetkę tego parowozu?

Na stronie http://kartonowakolej.pl/konkurs-wymysl-i-wygraj/ ogłosiliśmy mały konkurs.
Zapraszamy :-)

--

Post zmieniony (28-05-15 21:09)

 
25-05-15 13:59  Odp: [G] Parowóz dla najmłodszych - projekt własny na Dzień Dziecka
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

OKl27? OKi2?
Będą elementy laserowe?

--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 
25-05-15 15:01  Odp: [G] Parowóz dla najmłodszych - projekt własny na Dzień Dziecka
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Będą lasery kalkomanie mosiężne koła i żywiczne sprzęgi 😊

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
25-05-15 16:06  Odp: [G] Parowóz dla najmłodszych - projekt własny na Dzień Dziecka
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Fajny, niech się młodziaki uczą.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
25-05-15 16:12  Odp: [G] Parowóz dla najmłodszych - projekt własny na Dzień Dziecka
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Wnuk ma 5 -miesięcy , to chyba za wcześnie ? :))

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
25-05-15 16:54  Odp: [G] Parowóz dla najmłodszych - projekt własny na Dzień Dziecka
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Kapitalny pomysł z ta ciuchcią ! A perspektywicznie to może jakiś wóz strażacki - jedna bryła tylko z długą drabiną.

 
25-05-15 17:55  Odp: [G] Parowóz dla najmłodszych - projekt własny na Dzień Dziecka
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pytanie zasadnicze gdzie pobrać. W sam raz dla moich początkujących...

--
MiSza

 
25-05-15 21:40  Odp: [G] Parowóz dla najmłodszych - projekt własny na Dzień Dziecka
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Super pomysł :) Przypomina mi się zabawa z pudełkami od zapałek. Robiło się samochodziki i czołgi:)

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
25-05-15 23:24  Odp: [G] Parowóz dla najmłodszych - projekt własny na Dzień Dziecka
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

To ja Ci powiem, że wiśnia jesteś bo wysłałeś mi model bez instrukcji ;) Ale wyszedł pocieszny! :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
25-05-15 23:55  Odp: [G] Parowóz dla najmłodszych - projekt własny na Dzień Dziecka
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Moja córka powiedziała jak jej pokazałem gotowy model: "fajny, ale znowu dla chłopaków"
Coś w tym jest.
Jako maniak kolejnictwa muszę coś dorobić "dziewczyńskiego" na szynach ;-)
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024