FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
26-05-15 21:38  Odp: [N]Mały Modelarz 7-8-9 2012
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

To w sumie dobrze .
Na marginesie , każdy nowy MM to bicie piany a nawet przy dobrych opracowaniach modeli sklejonych jak na lekarstwo lub wcale . Dornier ( widziałem świetne wykonanie ) , B-17 ( 2 relacje ) Ark Royal ( jedna rozpoczęta nie skończona) .Westland Sea King ( Mrówka - świetne wykonanie ) o HMS "Dreadnought" nie wspomnę w wykonaniu precyzyjnego.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
26-05-15 23:17  Odp: [N]Mały Modelarz 7-8-9 2012
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Precyzyjny to wyższy stan umysłu! :) Z modelu wiertarki sklei parowóz wąskotorowy. A tak zupełnie poważnie, to faktycznie zdarzają się dobre opracowania. Ale te pokazowe modele (jak Hiei na ten przykład) lepione są przez magików, którzy dodają wiele od siebie, żeby nie powiedziec, że całkowicie przerabiają projekt traktując jako bazę opracowanie z MM.

I okazuje się, że projekty nie są dla zwykłego sklejacza, bo ten nie poradzi sobie z "poziomem" spasowania elementów. Co jednak nie zmienia faktu, że trafiają się perełki jak B-17G.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
27-05-15 06:07  Odp: [N]Mały Modelarz 7-8-9 2012
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Duże bicie piany.
Znęcacie się panowie nad tym MM co wydanie. Wiem, sentyment.
Ale Panowie, wpadki zdarzają się każdemu wydawnictwu, a i tak relacja cena/jakość jest po ich stronie.
No bo gdzie sobie mogę kupić Dredzia czy model śmigłowca za dychę??
Kupiłem dwa i sobie chwalę.
A że nie panują nad stroną i wysyłkami to fakt i przekonałem się sam.
Powiem szczerze stopień mojego "zdenerwowania" będzie dużo większy gdy mi nie zagra model za 100.
Pzdr

 
27-05-15 10:34  Odp: [N]Mały Modelarz 7-8-9 2012
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Mariusz, myślę, że ten wątek trzeba zamknąć.

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
27-05-15 18:55  Odp: [N]Mały Modelarz 7-8-9 2012
SzalonyRyś 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wrzucam arkusze bo nikt tego nie pokazał










Jakośc taka aby nikt sie nie przyczepił brakuje arkuszy z wręgami.
Modele małe takie w sam raz do sklejenia w weekend jak za starych dobrych czasów w latach 90

--
"Promy kosmiczne też budują ludzie, więc nie ma że się nie da, najwyżej trzeba się naumieć"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024