FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-05-15 00:31  [Pytanie] Prośba o pomoc dot. modelu parowozu Pt31 Answer
Borysio 

 

Czy ktoś z kolegów posiada wycinankę parowozu Pt31 w skali 1:25 Nr 8/2013 wyd. Angraf , którego autorem jest pan Adrian Wandtke ? Jeżeli tak to proszę o pomoc !
Otóż kilka dni temu nabyłem ten model i stwierdziłem, że brakuje rysunków montażowych o następujących numerach: 32-41, 46, 57, 61, i 65. Wszystkich arkuszy z rysunkami montażowymi jest 14 (tj. 14 stronic z rysunkami). Z przykrością to mówię, ale w wydawnictwie Angraf zwodzą mnie z udzieleniem odpowiedzi - czy to błąd drukarski, czy niekonsekwencja w numeracji (co się zdarza) a wszystko jest OK. Dla mnie niezrozumiałym jest, że nie można w wydawnictwie sięgnąć i wziąć z półki inny egzemplarz aby stwierdzić czy rysunki, których brakuje w moim numerze znajdują się w innych numerach czy nie. Nabyłem ten model jako "kompletny" z laserami i śrubami za 395zł. Mam jeszcze 3 dni na zwrot tej przesyłki i nadal nie wiem czy to błąd czy tak ma być? Chodzi mi o informację na ilu kartach wydrukowane są rysunki - na 14, tak jak w moim egzemplarzu, czy tych kart z rysunkami jest więcej ?? Jeżeli ktoś z kolegów modelarzy mógłby mi pomóc byłbym wdzięczny. POZDRAWIAM wszystkich forumowiczów. Ryszard.

--
Pozdrawiam: BORYSIO
--------------------------
"Zaletą, która należy do najważniejszych, jest duża wartość dydaktyczna modelarstwa papierowego" - Andrzej Samek

 
12-05-15 12:23  Odp: [Pytanie] Prośba o pomoc dot. modelu parowozu Pt31 Answer
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Sprawa została wyjaśniona. Borysio odbierz pocztę masz tam plik z brakującymi rysunkami.
Prośba nieaktualna zamykam wątek.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024