FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-05-15 20:44  [G][free] Praha PB-3 1:50 - Krzychu74
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Witam
Skleiłem sobie model czechosłowackiego szybowca. Opracowanie jest ze strony http://mikromodele.cba.pl/praha_pb_3.htm. Model przeskalowałem do 1:50. Kolorki wyszły trochu odbiegające od oryginału, ale to może być też wina drukarki.









--
W budowie: Rolls-Royce Pattern Mk.I 1920
Projekt: Fokker DVII, Nieuport 11, Albatros CIII, SSW DIII/IV, Boeing 40B-4, Udet U-12 Flamingo

 
07-05-15 21:24  Odp: [G][free] Praha PB-3 1:50 - Krzychu74
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Bardzo przyjemny szybowczyk.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
08-05-15 20:24  Odp: [G][free] Praha PB-3 1:50 - Krzychu74
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
O matulu, a to mnie Kolega zaskoczył! To był mój pierwszy projekt zrobiony "na kompie" i prawie o nim zapomniałem.
Mam nadzieję, że nie było z nim większych problemów podczas sklejania, ale to były moje prapoczątki zabawy w "projektanta".

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
09-05-15 16:15  Odp: [G][free] Praha PB-3 1:50 - Krzychu74
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Kadłub spasowany idealnie. Docinałem statecznik pionowy. Podocinałem też trochu szkielet, ale ogólnie bezproblemowo. Wystarczyłoby tylko poprawić kolorki i model się nadal broni:) Nie wiem czy je widziałeś projektując, ale są w sieci fajne zdjęcia tego szybowca z muzeum:



--
W budowie: Rolls-Royce Pattern Mk.I 1920
Projekt: Fokker DVII, Nieuport 11, Albatros CIII, SSW DIII/IV, Boeing 40B-4, Udet U-12 Flamingo

 
10-05-15 00:50  Odp: [G][free] Praha PB-3 1:50 - Krzychu74
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Cieszę się, ze model nie sprawił Ci większych trudności. Co do zdjęć to powiem szczerze, że nie pamiętam czy je wówczas widziałem. Jeśli były zrobione przed datą wstawienia tego modelu na stronę to zapewne tak bo szukałem jakiś jego zdjęć.

Pozdrawiam.

P.S.: czekam na Mitsubishi Ka - 8 w Twoim wykonaniu. :)

--
Blog

Sklepik

 
10-05-15 12:54  Odp: [G][free] Praha PB-3 1:50 - Krzychu74
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Sklejony kadłub Mitsubishi leży w szufladzie. Miał mały wypadek z CA i czeka na poprawki lu zrobienie od nowa - części są wydrukowane.
Niestety dwumiesięczna latorośl nie zostawia zbyt dużo czasu na klejenie:)

--
W budowie: Rolls-Royce Pattern Mk.I 1920
Projekt: Fokker DVII, Nieuport 11, Albatros CIII, SSW DIII/IV, Boeing 40B-4, Udet U-12 Flamingo

 
11-05-15 13:49  Odp: [G][free] Praha PB-3 1:50 - Krzychu74
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,bardzo wdzięczna skala, model ładny,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024