FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 
17-11-14 17:52  Odp: [R] Tu-160 Blackjack HOBBY MODEL 2/2005
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Najwyższa pora. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
08-04-15 15:17  Odp: [R/G] Tu-160 Blackjack HOBBY MODEL 2/2005
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

No niestety, czas zakończyć nierówną walkę z tym kolosem.
Nie mam miejsca na pudrowanie tego trupa. W tym miejscu zatem zakończę.

Przez pół roku tupolev wykonał jedynie obrót na plecy i śpi dalej.



Załączam zatem galerię niekończonego modelu.





Nie mam gdzie tego trzymać. Piwnica musi zostać w sierpniu opróżniona. O przeprowadzaniu tego nie ma mowy.
I tu pojawia się moja propozycja. Chętnie oddam go do jakiegoś zakładu typu, sklep modelarski, modelarnia, świetlica. Odebrać tylko trzeba samemu, jakimś kombi. Więc jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać.
Potem idzie na allegro, może trafi do jakiegoś baru w stolicy, kto wie.

Stan jak na powyższych zdjęciach. rozpaść się nie rozpadnie, wystarczy przejrzeć relację żeby mieć co do tego pewność. Pożółkł niestety za to i ma kilka miejsc umazanych szpachlą(wypadki) Mam wszystkie części niezbędne do dokończenia podwozia, znaczy się kół.

Czekam na poważne propozycje.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024