FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
12-04-15 21:51  Odp: [N] Amatsukaze AH
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

W Kaskadzie, w naszym " empajku " są egzemplarze Amatsukaze w bardzo dobrym stanie !
Nic tylko kupować.... 63 złote praktycznie za to samo, co było w modelu wydanym w 2003
roku. Yukikaze kosztował 22 zł !! Nie kupię Amatsukaze, za 63 zł mam piękny model
Kate Pana Pawła Mistewicza plus 33 zł na coś innego, ot chociażby na " Spraya ".

Szkoda takiego traktowania modelarzy. Za 10 lat doczekamy się znowu kolejnego niszczyciela
typu KAGERO... A cały czas brakuje modeli typów Asashio czy Yugumo. Ale to nie moje
małpy, nie mój cyrk. Yukikaze mam , uważam też, że rysunek Pana Jarosława Wróbla jest
o niebo lepszy od komputerowej kompilacji z Amatsukaze.

 
12-04-15 22:16  Odp: [N] Amatsukaze AH
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

THEO i po co te lamentacje ,żal ci coś ściska, i tak to nic nie zmieni ,ja kupiłem i jestem bardzo zadowolony ,nawet gdyby trzeba byłoby stówkę wyłożyć ,wyłożyłbym
Pozdrawiam

 
12-04-15 23:39  Odp: [N] Amatsukaze AH
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

I ciesz się Chłopie !!! Ja nie lamentuję !! Wolny wybór, chcesz, kupujesz !!! Dla mnie 63 zł za
ten model , to przepłacanie ! Tym bardziej, że mam Yukikaze. A modeli kartonowych, za które
chętnie wziąłbym się jest tak ze 30... Tylko czasu nie za dużo na klejenie. Ale coś tam mam
na warsztacie...

 
13-04-15 10:23  Odp: [N] Amatsukaze AH
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

"A cały czas brakuje modeli typów Asashio czy Yugumo "

Z cyklu znajdź trzy różnice w parze z Yukikaze i tym z wątku. Ogólnie wiem co chcesz powiedzieć ale tego czego uważam można byłoby sobie życzyć to na nowo opracowane niszczyciele typu Akizuki i tutaj akurat wydawnictwo bardzo by mi odpowiadało. To co mam u siebie z tego segmentu jest niesklejalna w standardzie. Przynajmniej ja nie potrafię a lepić z dwóch egzemplarzy to pomyłka.

--

Post zmieniony (13-04-15 10:28)

 
13-04-15 10:30  Odp: [N] Amatsukaze AH
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Łukasz, każdy ma inne oczekiwania. Akurat są dwa dostępne modele niszczycieli typu
Akizuki. Opracowane na bardzo dobrym poziomie. Nic tylko na przykład kupić u Janusza Fuyutsuki
i kleić !! A niszczyciele typów Asashio i Yugumo pewnie i kiedyś się pojawią. Tak, jak i Shimakaze.
Najlepszy niszczyciel japoński z II Wojny Światowej. I te modele będą się dobrze sprzedawać.

--

 
13-04-15 10:46  Odp: [N] Amatsukaze AH
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jesteś pewien tych opracowań? Chyba chodziło Tobie o Fuyuzuki z Modelika czy tak?. Ten sam projektant i istny klon opracowania Akizuki i Fuyuzuki. Robię właśnie ten pierwszy i nie było elementu, który nie trzeba było korygować, docinać a o dorabianiu z zapasu nie wspominam dlatego napisałem, że można byłoby zrobić to porządnie. Taki był w zasadzie sens mojej wypowiedzi.

Ale masz racje pisanie o Akizuki i Fuyuzuki w tym wątku to jakby to powiedzieć, nie ten wątek.

--

Post zmieniony (13-04-15 10:56)

 
13-04-15 12:42  Odp: [N] Amatsukaze AH
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Shimakaze?;-))

pozdrawiam
Lukas

ps. wybaczcie za wpis...;-)

--

 
13-04-15 15:35  Odp: [N] Amatsukaze AH
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

OT
Fajnie lazarus ze bedzie Shimakaze.
Pytanie tylko czy to do Hala czy nie.
Jesli tak to pewnie konkurencja zrobi swoj, a jak nie to odwrotnie :)

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
13-04-15 21:58  Odp: [N] Amatsukaze AH
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak się uporam z modelem , co go w zeszłym tygodniu zacząłem kleić ( a pewnie potrwa to
z 5 miesięcy.. ) to się wezmę za Fuyutsuki . Sprawdzę... generalnie modele opracowane
przez Pana Piotra Turalskiego są sklejalne. Fuyutsuki jest lepiej wydane edytorsko. No i jeśli coś
nie pójdzie jak trzeba, do Gryfina mam 25 kilometrów..

A co do SHIMAKAZE, dobrze byłoby gdyby się ukazał ! Najlepiej albo z WAKU, albo z GPM.
Czekajmy cierpliwie ! :-)))

 
14-04-15 23:51  Odp: [N] Amatsukaze AH
Michał H 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

A czy to wydawnictwo zacznie wydawać nowe modele czy tylko odgrzewane kotlety albo modele, które już były ale niby są nowością. Żenada.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024