FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
26-03-15 16:13  [FREE] Wagon 15t , skala 1:25 (wersja kolor i BW) - projekt własny
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Witam
Na stronie kartonowakolej.pl w dziale Pobieralnia pod numerem 4 udostępniłem za free prezentowany wcześniej wagon.
Model przygotowany w wersji kolorowe i czarno białej.
Model zajmuje w sumie 6 stron części i 2 strony z opisem i rysunkami.
Znajdują się w nim tabliczki, za pomocą których można oznaczyć wagon jako należący do: PKP, DB/DRG, kolei przemysłowej polskiej lub niemieckiej. Sam wagon zaś można wykonać w 2 wersjach: z kłonicami i z niską burtą, także można w zasadzie podczepić do wszystkiego :-)
Mam nadzieję, że mój kolejny projekt przypadnie Wam do gustu i będzie ciekawym uzupełnieniem posiadanego już taboru.

Na zachętę kilka zdjęć:


Z modelarskim pozdrowieniem
Adam

--

Post zmieniony (26-03-15 21:39)

 
26-03-15 16:19  Odp: [FREE] Wagon 15t , skala 1:25 - projekt własny
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Adam,
świetny prezent, dziękuję.

pozdrawiam
Mirek

 
26-03-15 16:49  Odp: [FREE] Wagon 15t , skala 1:25 - projekt własny
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Dzięki, fajny prezent.
Co mogę na ten wagon postawić? Planujesz może kiedyś 3 osiowy niemiecki wagon ssym którym transportowano tygrysy?

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
26-03-15 16:54  Odp: [FREE] Wagon 15t , skala 1:25 - projekt własny
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Taki model to i bez zdjęciowej zachęty rozejdzie się jak świeże bułeczki :) W jakich latach były produkowane i eksploatowane te wagony ?

 
26-03-15 17:26  Odp: [FREE] Wagon 15t , skala 1:25 - projekt własny
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Mirmic - proszę bardzo :-)
Piterpanzer widziałem na tym wagonie np. Stuga III, wiem że pojazd jest cięższy niż ładowność wagonu (najlżejsza wersja ok.16t) ale Niemcy w czasie wojny ładowali co się da i na co się da.
Na razie kończę - dosłownie 2-3 dni pracy - kolejny projekt, ale nie mam w planach SSym-a - przynajmniej na razie.
Rodus - tak jak pisałem przy galerii tego wagonu - bazą był wagon typu Linz bez hamulców.
Produkowane w latach 20 i później bodaj nawet po wojnie (wersje z hamulcami, węglarki, kryte itp ale na tym samym podwoziu i ramie) dla kolei niemieckich i związkowych, a i po wojnie spotykało się je praktycznie w całej Europie.
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
26-03-15 17:51  Odp: [FREE] Wagon 15t , skala 1:25 - projekt własny
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Wielkie Dzięki :)

 
26-03-15 21:41  Odp: [FREE] Wagon 15t , skala 1:25 (wersja kolor i BW) - projekt własny
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Za chwilkę na stronie http://kartonowakolej.pl/l pojawi się wersja BW dla fanatyków walorki i malowania ;-)
Pozdrawiam
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
26-03-15 21:46  Odp: [FREE] Wagon 15t , skala 1:25 (wersja kolor i BW) - projekt własny
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Gość jest niesamowity, nie uważacie :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
26-03-15 21:48  Odp: [FREE] Wagon 15t , skala 1:25 (wersja kolor i BW) - projekt własny
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Uważamy :-). Dzięki, Adam.

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
26-03-15 21:48  Odp: [FREE] Wagon 15t , skala 1:25 (wersja kolor i BW) - projekt własny
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Tadaaam, możecie ściągać obie wersje :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024