FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
25-03-15 10:24  Odp: [N] ŚzK 042 Zis3 1:25
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

Marek, cieszę się, że działasz i mam nadzieję, że to nic poważnego. Lekarz zalecił spacerowanie? :-)

Fakt, coś to stoi w Parczewie.
Lokalizacja dla zainteresowanych.

https://www.google.pl/maps/@51.635213,22.888673,3a,15y,341.24h,86.09t/data=!3m4!1e1!3m2!1sp3I4A2LsPJqx8fdgcN-nZA!2e0

--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 
25-03-15 13:18  Odp: [N] ŚzK 042 Zis3 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jeszcze tylko słówko do Jaroslava, sugerujesz że Piotrek popełnił plagiat, a porównywałeś arkusze z częściami? Pomijam że wcześniej Piotrek zaprezentował na wspomnianym przez ciebie innym forum rendery 3d całego działa, ale właśnie pobrałem sobie tego darmowego zis-a, tak z ciekawości. Oba opracowania nijak się do siebie mają. Poza wspólnym tematem to to zupełne inne modele. To widać już na pierwszy rzut oka. Dlatego proponuję żebyś Piotrka przeprosił za Twoje sugestie, jakby nie było publiczne. Co innego narzekać na jakość opracowania a co innego sugerować kopiowanie czyjegoś opracowania.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
25-03-15 13:55  Odp: [N] ŚzK 042 Zis3 1:25
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Ech ludek modelarski... wydaje mi się że czy plagiat czy nie plagiat jest to kwestią autorów nie modelarzy..
Pytanie z innej beczki; czy zamierzasz drukować HMS Abercombie lub Vainemoinena (przepraszam za pisownie) w offsecie ??
Tego druku laserowego to się jakoś boję :-)
Pzdr

 
25-03-15 13:57  Odp: [N] ŚzK 042 Zis3 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


No ale żeby nie było... do Piotra tez pozwolę sobie skierować publicznie słówko (bo właśnie przeczytałem wspomnianą relację).

Piotrusiu - więcej pokory, więcej pokory i jeszcze trochę pokory. Twoje PR bardzo kuleją i dlatego prowokujesz atak i nagonkę na siebie. Na własne życzenie. Szkoda bo masz olbrzymi zapał, jesteś narwany ale można to pozytywnie wykorzystać. Tylko na litość boską nie atakuj tylko słuchaj, grzecznie podziękuj za rady bo udzielają ich doświadczeni koledzy i dla Twojego dobra. Większość uwag nie miała by miejsca gdybyś z pokorą zastosował się do tych wcześniejszych.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
25-03-15 14:23  Odp: [N] ŚzK 042 Zis3 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


dokker, na razie nic takiego w planach nie mam. Na pewno następne jednostki pójdą w offsecie, ale Abercrombie się do offsetu nie nadaje ze względu na metodę zaprojektowania (było już o tym na forum). A co do Vainemoinena, trudno mój błąd, na razie nie przewiduję wznowienie (chyba że zaleje mnie fala petycji w tej sprawie :) ).

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
25-03-15 17:58  Odp: [N] ŚzK 042 Zis3 1:25
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


po co fala petycji w sprawie wainemeinena. Zrobić pospolite ruszenie i wykupić nakład. Wydawca sam z własnej woli zrobi dodruk już na offsecie :)

--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 
25-03-15 18:28  Odp: [N] ŚzK 042 Zis3 1:25
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

A dużo tego jest :-) ??

 
25-03-15 18:38  Odp: [N] ŚzK 042 Zis3 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Mam wrażenie że to nie ten wątek. Porozmawiam z projektantem. Jak zbierze się z 50 osób z solidną deklaracją zakupu, wrócę do tematu.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
26-03-15 08:49  Odp: [N] ŚzK 042 Zis3 1:25
Fotogrimes   

No i znowu temat plagiatów...
Ludzie przestańcie się napinać bo żyłki popękają.
ZIS od Pattero to kilkanaście stron wydruku a tu są 2....
Owszem jest fajny, ale w skali 1:16. Jak ktoś klei taką skalę i chce mocno zdetalizowany model to po niego sięgnie, ale nie widze dzieciaków w mojej modelarni co by temu podołały. Na razie są na etapie klejenia armaty polowej z GPM i to jest już dla nich trudne.

Ten model wydaje się być przyjemny i myślę że go skleimy :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024