FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowo¶ci oraz wszystkie tematy zwi±zane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprz±tania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakuj±cych zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  PrzejdĽ do w±tku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy w±tek  |  Starszy w±tek 
 Strona 8 z 13Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
25-03-15 16:05  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Děkuju za chválu :)

Art: Trupy záchranných člunů jsou podle mě ne zrovna dobře navrľené. Přiąlo mi lepąí a jednoduąąí udělat trupy ze dřeva tak jak jsou ted. To samé trupy veslic. Ty budu mít zhotovené jako odlitek, který doplním o papírové detaily.

 
12-06-15 13:53  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Zdravím. Ikdyľ se veąkerá činnost přesunula na FB, tak i sem po deląí době přidám nějaké nové fotky. Jde to pomalu ale nějaký postup vidět je :) Pro ty co sledují mou práci na FB to nebude nic nového, pro ty co FB nemají nech» koukají.

Jako první radar před dokončením. Jeątě si musím nakreslit nějakou tu dráteničinu na leptání


Dále dokončené čluny, které dostaly sadu leptů


Malé čluny, jejich základ je resin od Váąi a následně jsou oblepené papírovými plaňkami a přísluąenstvím. Fotky jsou ve stavu kdy je hotov člun čekající na vesla a uchycení k nástavbě.


No a nakonec to s čím se peru teď, 7 AA kalibru 4,1". Kaľdé bude mít ve finále cca 100 dílů. Je zde hodně vlastnoručně vyráběných součástí :) Fotky z nejrůznějąích fází stavby. Zatím jsem tak v 80%.



To» prozatím vąe :)

 
12-06-15 14:02  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Very high level :-)
Good luck!

--
Pozdrawiam Darek

 
12-06-15 19:26  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galeri± - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Sklejanie na najwyższym poziomie. Podziwiam.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
22-06-15 10:48  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Díky :)

Náhled na část daląí várky leptíků, které jsem si nakreslil a uľ probíhá jejich leptání :)

 
22-06-15 11:25  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Blaszki narysowałe¶ sam?
Nie wiem czy się zrozumiemy ale nie widzę elementów, które ł±cz± gotowe detale do głównej blachy (tak zwane przyczepy) Bez tego elementy "wypadn±" Ci z blachy.

Przykład:



Przyczepy zaznaczyłem na czerwono

--

Post zmieniony (22-06-15 11:30)

 
22-06-15 13:21  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Díky za postřeh :) Ano, lepty si kreslím sám - stejně tak jako kreslím lepty pro www.kartonmodels.cz ;)

Co se týče těch uchycení, kreslím je jen na jedné straně, jelikoľ se pak lepty lépe vyřezávají z archu ;) Na obrázku je zobrazen rub a líc archu.


Post zmieniony (22-06-15 13:23)

 
22-06-15 13:25  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ok! Najważniejsze, że Ty wiesz o co chodzi :-)
Pozdrawiam

--

Post zmieniony (22-06-15 14:26)

 
02-07-15 11:04  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak jsem zase trochu popojel. Začal jsem přední nástavbu :)

 
04-08-15 17:34  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Po nějakém čase opět pokračování. Dokončil jsem AA zbraně kalibru 4,1". Dle očekávání jsem se dostal na hranici 100 dílů na AA - konkrétně 102 dílů na ąesti AA a 106 dílů na posledním sedmém, které se od ostatních odliąuje. Celkem tedy za celou sedmičlennou posádku 718 dílů, coľ nevypadá zle na to jak velké to ve skutečnosti je :D . Na lodi to člověk najde, ovąem je třeba hodně zaostřit a některé detaily vyniknou asi jen na fotkách.

Dále pokračuji na přední nástavbě. Nově přibyly ochozy, ľebříky, dveře na velitelském stanoviąti, rámy oken s okapničkami aj. Jinými slovy 337 dílů převáľně dráteničiny.





Přibylo dílů:1055
Celkem dílů:4226

 Tematy/Start  |  Wy¶wietlaj drzewo   Nowszy w±tek  |  Starszy w±tek 
 Strona 8 z 13Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałe¶ swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024