FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
23-03-15 22:12  [G] Mitsubishi A6M2 Zero MM 1:33
sladeks 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Witam
Temat dość oklepany, ale „Zero” to jedyny model jaki udało mi się ostatnio zbudować. Właściwie to budowa trwała około 7 lat z czego ostatnie 6 model spędził w kartonowym pudle. Przeżył też jedną przeprowadzkę, ale odbiło się to kilkoma uszkodzeniami. W każdym razie ostatnio dokończyłem budowę i szukam motywacji na kolejny model. Samolot miał pierwotnie „latać” pod sufitem, dlatego ma schowane podwozie. Zapraszam do oglądania i komentowania.



--

 
23-03-15 22:46  Odp: [G] Mitsubishi A6M2 Zero MM 1:33
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Model sklejony bardzo czysto, świetnie wyszła owiewka; widać że model został w wielu miejscach "uplastyczniony" - mi się podoba.

--
http://messer.cba.pl

 
23-03-15 22:48  Odp: [G] Mitsubishi A6M2 Zero MM 1:33
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Świetny Zerowiec! Bardzo ładnie wyszła osłona silnika, gratuluję!

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
23-03-15 23:13  Odp: [G] Mitsubishi A6M2 Zero MM 1:33
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Też mi sztuka !!! Ja wszedzie czytam , że ten model skleja sie sam , więc to nie zasługa sladeksa :))
PS Jeśli ten model tyle przeszedł to i tak wygląda jak spod igły .Szczere gratulacje, cos mi sie wydaje ,że masz dar w paluszkach.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
23-03-15 23:21  Odp: [G] Mitsubishi A6M2 Zero MM 1:33
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Ależ czysto! Bardzo ładnie!Wydaje mi się że efekt końcowy powinien być wystarczającą motywacją do rozpoczęcia kolejnego modelu!

 
24-03-15 06:36  Odp: [G] Mitsubishi A6M2 Zero MM 1:33
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Piękne wykonanie. Kleiłem go zaraz po wydanie, ale nie wyszedł tak dobrze jak twój.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
24-03-15 09:31  Odp: [G] Mitsubishi A6M2 Zero MM 1:33
Ados777 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Super wykonanie,bardzo mi się podoba.
Owiewke sam robiłeś czy kupna?

--
Taki sobie modelarz :)

 
24-03-15 10:00  Odp: [G] Mitsubishi A6M2 Zero MM 1:33
Koralik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 5


 - 4

Wyśmienite Zero, czysto, równo i z bardzo ładnym oszkleniem kabiny, gratuluję modelu.

--
Desmofan
Jak samolot to nie na kołach.

 
24-03-15 20:13  Odp: [G] Mitsubishi A6M2 Zero MM 1:33
sladeks 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 


Dzięki za komentarze! Cieszę się że odzew jest taki pozytywny. Światło rozproszone ładnie maskuje niedoskonałości na matowej powierzchni dlatego na zdjęciach nie widać niektórych baboli. Oszklenie kabiny zrobione z pasków folii, wzmocnione drutem miedzianym, który jest widoczny z bliska natomiast na zdjęciach go nie widać. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się rozpocząć relację z budowy kolejnego latadła.

 
24-03-15 20:33  Odp: [G] Mitsubishi A6M2 Zero MM 1:33
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Będzie na co popatrzec:)
Gratulacje za Zero!

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024