FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
09-02-15 19:09  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
Marek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Fajne łodzie i działa ) Ale skoro przerabiałeś łodzie to czemu na rufowej wieży pozostawiłeś 8 lufowe działko pompom ( Tam było 4 lufowe.

 
09-02-15 20:36  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Łodzie super, warto było zrobić je od podstaw.

 
17-02-15 22:26  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
jaceko99 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Witam

Ostatnio skleiłem rufową nadbudówkę. Tak jak we wcześniej wykonanych nadbudówkach, wypełniłem przestrzenie między wręgami. W opracowaniu napotkałem się tylko na jeden mały błąd. Po prawej stronie kamuflaż jest mocno przesunięty, ale myślę, że zostanie to zamaskowane przez podstawę dział artylerii.



Marku- Szczerze mówiąc to nie wiedziałem o tym, że na ostatniej wieży było działo 4- lufowe. Na razie nie będę tego przerabiał. Myślę, że jakbym robił od nowa jedno działo, to zrobiłbym od razu wszystkie sześć , bo te które są obecnie też odbiegają od rzeczywistości.

Pozdrawiam

 
18-02-15 17:03  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
Marek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Zawsze możesz zobaczyć moją relację lub relację king george 5 hala tam masz dużo materiałów którymi możesz sie posiłkować jeśli chodzi o poprawki.

 
20-02-15 16:11  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
jaceko99 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Marek- Twoją relację podpatruję i jest mi pomocna przy budowie. Właśnie jestem w trakcie budowy tej małej rufowej nadbudówki pod radary. W modelu jej ściany są całkowicie puste. Ten element przerabiam bazując właśnie na Twojej realcji.

 
21-02-15 19:59  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
jaceko99 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Witam

Ostatnio powstała rufowa nadbudówka będąca podstawą pod radary. Wzbogaciłem ją o wszystkie elementy widoczne na ścianach. Tak jak wcześniej pisałem, wspomagałem się relacją Marka. Na ścianach powinny być jeszcze dwa okna, ale zauważyłem je po sklejeniu całej bryły, więc było już za późno.



Pozdrawiam

 
21-03-15 11:17  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
jaceko99 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Witam wszystkich

Dziś zaprezentuję dwa samoloty Walrus. Trochę trudno mi się je sklejało, co widać zresztą na zdjęciach. Krawędzie skrzydeł są połamane i w kilku miejscach upaćkałem modele farbą. Jeśli chodzi o pasowanie to jest w porządku. W latadełkach dodałem jedynie imitacje silników zrobionych z cyny, koła z drutu oraz naciągi.



To tyle
Pozdrawiam

 
21-03-15 13:15  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Przy tej ich wielkości to skleiłeś je wg mnie bardzo dobrze. Podobają mi się.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
22-03-15 23:06  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
jaceko99 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Witam

Oto efekty weekendowych prac nad modelem. Skleiłem drugi komin. Jedyny problem na jaki się napotkałem, to za duże wycięcie na komin w pomoście.



Dawno nie wstawiałem fotek całości, więc pora to nadrobić.



Pozdrawiam

 
30-03-15 22:20  Odp: [R] HMS Prince of Wales GPM 1:200
jaceko99 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Witam

Dzisiaj zaprezentuję żurawie do samolotów. Całą podstawę zrobiłem według własnego projektu, a ramię tylko trochę przerobiłem.



Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024