FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
25-03-15 17:27  Odp: [R] Stefan Batory - JSC 089 1:400 (1968-2000)
SebastianGREEN 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Ja podobnie jak ty miałem przerwę od 2010 roku, wtedy zacząłem kleić i właśnie stefana batorego kleiłem, nie ukończyłem go, jeśli dobrze pamiętam to udało mi się dojść prawie do końca zostały mi wtedy tylko żurawiki, szalupy oraz maszty, model jest bardzo fajnie wydany i wszystko w nim pasuje, jeśli interesują cię statki pasażerskie to mogę ci wysłać na PW RMS Majestic, którego sam przerobiłem z wydanego przez Schreiben-bogen "Vaterlanda" ;) pozdrawiam

--
Droga do sukcesu jest zawsze w budowie.

 
26-03-15 20:17  Odp: [R] Stefan Batory - JSC 089 1:400 (1968-2000)
niebocentryk 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 



--

Post zmieniony (26-03-15 20:48)

 
28-03-15 20:59  Odp: [R] Stefan Batory - JSC 089 1:400 (1968-2000)
niebocentryk 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Poszycie statku gotowe. Jest też pokład łodziowy :)
Troche baboli się nazbierało, ale ogólnie przyjemnie mi się patrzy na ten statek.



--
kleić każdy może...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024