FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 10Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
18-11-17 13:17  Odp: [R] Statek Ewa na podstawie Lilia Weneda by Digitalnavy 1:100
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,po krótkiej przerwie, tak będzie wyglądał mój model w tej wersji malowania



pozdrawiam Marek

--PS>czarne listwy na drugim zdjęciu to sklejone cztery warstwy kartonu czarnego,przyklejone już u góry kadłuba.

Post zmieniony (12-02-19 17:56)

 
18-11-17 14:43  Odp: [R] Statek Ewa na podstawie Lilia Weneda by Digitalnavy 1:100
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Szczęśliwi czasu nie liczą ! :-)

 
18-11-17 19:15  Odp: [R] Statek Ewa na podstawie Lilia Weneda by Digitalnavy 1:100
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Elegancko to wychodzi!! Biała farba nie żółknie? Mógłbyś podać markę i ewentualnie numer farby? Pomalowałem kilka elementów "Titanica" i po jakimś czasie odcień jakby stracił świeżość.. Szukam dobrej białej farby.

 
19-11-17 10:20  Odp: [R] Statek Ewa na podstawie Lilia Weneda by Digitalnavy 1:100
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,jest nowy stoczniowiec,po odejściu Pusi, Nolcia ma nowego towarzysza Amika,Jednak i szczęśliwi czas liczą ,cały czas remontuję dom,a latka lecą jak motek wełny, który im mniejszy tym się szybciej obraca.Od dawna używam farb akrylowych różnych firm,Tikutila do mebli, Dekoral,artystyczne,itd ,nie żółkną ,17 lat temu pomalowałem ościeżnicę akrylem kaloryferowym ,drzwi białe, nowe już dawno są żółte a ościeżnica dalej biała.Coś tam dodłubałem ,pozdrawiam Marek

--

Post zmieniony (12-02-19 17:58)

 
28-11-17 12:18  Odp: [R] Statek Ewa na podstawie Lilia Weneda by Digitalnavy 1:100
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,remont ,porządki,ale coś tam udało się dodłubać,Na początku miało być bez ramek miedzianych,ale jak to ja dodałem i wyglądało to koszmarnie,wystawały.Więc wydłubałem ramki ,wstawiłem samą kliszę fotograficzna ,dorobiłem górę nadburcia,pozdrawiam Marek



--

Post zmieniony (12-02-19 18:03)

 
11-12-17 14:57  Odp: [R] Statek Ewa 1:100 Modelarz 5,6/1978
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,trochę to trwało,ale troszeczkę udało się wykonać,pozdrawiam Marek


--

Post zmieniony (20-10-18 22:34)

 
13-12-17 09:55  Odp: [R] Statek Ewa na podstawie Lilia Weneda by Digitalnavy 1:100
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam, ładnie wychodzi Ci ten statek. Podoba mi się, nieźle już wygląda. Czekam końca relacji. Pozdrawiam

--

 
13-12-17 14:03  Odp: [R] Statek Ewa na podstawie Lilia Weneda by Digitalnavy 1:100
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Kibicuję Nadburcie dziobu - bardzo ładne !
Powodzenia w budowie.

 
13-12-17 14:09  Odp: [R] Statek Ewa na podstawie Lilia Weneda by Digitalnavy 1:100
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Sporo zakamarków w tej nadbudówce. Zakłady meblarskie będą miały co robić ;-)
Kibicuję i czekam na ciąg dalszy :-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
18-12-17 19:50  Odp: [R] Statek Ewa 1:100 Modelarz 5,6/1978
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,musiałem oblistwować okna od wewnątrz ,zamocować stoliki i stołki ,ławki jeszcze muszą dostać poręcze górne,Będą zamontowane przed przymocowaniem dachu,na razie pasowany,musiałem go zcienić ,był za gruby 0,7mm, zle się układał na wrędze ,legarze dachu.Pasuję również balustradę przedniego tarasu widokowego.
Dziękuję za odwiedziny,komentarze i doping,pozdrawiam Marek



--

Post zmieniony (12-02-19 18:15)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 10Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024