FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
02-02-15 12:15  [G] MAZUR D-350
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Witam serdecznie. Galeria malo znanego modelu wydawnictwa ORLIK. Bardzo pracochlonny, dobrze zaprojektowany, dobrze spasowany. Model z zewnatrz jest malowany farba akrylowa, wnetrze w standardzie. Moze najpiekniejszy i najslynniejszy pojazd to to nie jest, alse ciekawie sie prezentuje na polce :) Wart swojej ceny. Dla zainteresowanych jest relacja na kartonowkach :)















































 
02-02-15 12:25  Odp: [G] MAZUR D-350
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Piękny pojazd to może nie jest ale za to jaki ładny model !
Muszę przyznać że nie ogarniam tej maniery pokazywania modeli "w terenie". Jednak twoje zdjęcia są fajne.
Klimatyczne. ;)

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
02-02-15 12:25  Odp: [G] MAZUR D-350
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Piękne wykonanie a zdjęcia plenerowe super !
A śnieg nie uszkodził go od spodu ?

 
02-02-15 12:41  Odp: [G] MAZUR D-350
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Kilka zdjec w plenerze nigdy nie zaszkodzi :) chcialem nadac modelowi troche "fotorealizmu" :) snieg na szczescie byl tak zamarzniety ze na modelu nie pozostawil sladow :)

 
02-02-15 12:46  Odp: [G] MAZUR D-350
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Cudny model !!! Pamiętam,że MM też go kiedyś wydał. Ciekawe jak się do siebie mają oba opracowania ?

 
02-02-15 12:59  Odp: [G] MAZUR D-350
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Widzialem wydanie MM. Tam w komplecie byla armato-haubica :) tyle ze model byl maksymalnie uproszczony: nie mial wnetrza kabiny, nie mial wahaczy zawieszenia, nawet gasienic nie bylo w opracowaniu :) praktycznie nie bylo nic procz bryly glownej z kolami :)

 
02-02-15 14:20  Odp: [G] MAZUR D-350
kari   

daniello86, gratulacje.
... nawet nie ma co wydziwiać z uwagami ;-)

... żeby Mazurowi nie było smutno, mógłbyś poskładać "152-kę" i wtedy byłby komplecik :-)
--------------------------------------------------------------------------------

 
02-02-15 16:38  Odp: [G] MAZUR D-350
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję ukończenia modelu. Podoba mi się jak go wykonałeś. Tego z MM lata temu sklejałem.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
02-02-15 19:33  Odp: [G] MAZUR D-350
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam, ładny model podoba mi się gratulację i chciałem powiedzieć to co napisał Kari na końcu. Pozdrawiam

 
02-02-15 20:06  Odp: [G] MAZUR D-350
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Dziekuje za mile komentarze i slowa uznania :) ciesze sie bardzo ze model sie podoba :) osobiscie mam nadzieje ze ktos jeszcze slusi sie na to opracowanie bo jest naprawde rewelacyjne :) najwiekszym wyzwaniem bylo by go zbudowac bez malowania, jedynie retuszujac. Dla mnie to bylo ponad sily (przez kola ) i model pomalowalem :) co do armato-haubicy do towarzystwa Mazura - mozliwe ze za jakis czas Mazurek doczeka sie tego "gadzetu". Puko co jednak na mate trafi wkrotce kolejny pojazd :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024