FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
24-02-15 15:29  Odp: [R]Su-7BM-1:33 (projekt własny)
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Marcin77 zaklinam Cię na wszystko i proszę o cienkie linie obrysowe (włosowe) w Su i Migu. Nie pogrzeb tych projektów w ten sam sposób co Mig-a 21.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
24-02-15 15:37  Odp: [R]Su-7BM-1:33 (projekt własny)
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Wojtek druga edycja Answerowego Miga-cza ma juz poprawne cienkie linie.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
24-02-15 15:49  Odp: [R]Su-7BM-1:33 (projekt własny)
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

^^ Druga edycja w sensie dodruk, czy inne malowanie?

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
24-02-15 15:54  Odp: [R]Su-7BM-1:33 (projekt własny)
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Andrzeju, jak zobaczę to uwierzę, poza tym lepiej dmuchać na zimne.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
24-02-15 19:43  Odp: [R]Su-7BM-1:33 (projekt własny)
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Nie ukrywam dwa moje marzenia modelarskie Su-7 i Mig-23 w łaciatych pstrokatych malowaniach 

Swego czasu rozpocząłem projekt Su-7, ale niestety padł mi dysk i wszystko przepadło.
Marcin zapewne radzisz sobie bez problemu, ale gdybyś potrzebował jakiejś pomocy zdjęciowej to myślę, że coś jeszcze wykopie ze swoich zbiorów.

Oczywiście nie będę narzekał i zadowolę się srebrem i szarościami, byłoby super jak na tych szarościach pojawiłoby się coś, co je delikatnie złamie, czyli jakieś zabrudzenia cokolwiek, delikatna waloryzacja itd.

Również przyłączę się do grzecznej prośby o cienkie linie obrysowe i podziału oraz druk bez różnic w kolorach na poszczególnych arkuszach. Tematy naprawdę genialne i oczekiwane długo szczególnie Mig-23 szkoda byłoby zepsuć wyczekiwanie przez grafikę; -), jestem pewny, że wydawnictwo czuje temat i stanie na wysokości zadania.

Powodzenia w dalszej budowie, kibicuję.

Pozdro

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
25-02-15 05:23  Odp: [R]Su-7BM-1:33 (projekt własny)
Marcin77 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Dzięki wszystkim za zainteresowanie, postaramy się sprostać oczekiwaniom, ja z mojej strony tylko dodam że odezwały się tutaj osoby które dawno temu zainspirowały mnie do powrotu do modelarstwa kartonowego. Odnośnie su-7 nie chciałem nikomu wchodzić w drogę z tematem zwłaszcza hobby model, szkoda że tak wyszło bo mogłem poświecić czas na opracowanie czegoś innego a wydaje mi się że ciekawych tematów jest ogrom. Wyobrażcie sobie komputerowo opracowanego jaka 23 z ładnie oddanym kształtem kadłuba z ładnie rozrysowanymi podziałami blach i nitów w polskich barwach, miodzio albo harriera gr3 z czasów wojny falklandzkiej albo jaguara w pustynnym malowaniu ehhh poniosło mnie.

--

 
25-02-15 07:22  Odp: [R]Su-7BM-1:33 (projekt własny)
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Spoko, spoko to nie ta wersja, nic się nie dzieje :D Marcinie nie martw się. My robimy wersje BKŁ, a ty BM to dwie różne pary kaloszy ;)

 
25-02-15 08:11  Odp: [R]Su-7BM-1:33 (projekt własny)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

O, na jaka-23 jestem jak najbardziej chętny. To jak możesz to zaprojektoj. :-D

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
25-02-15 21:00  Odp: [R]Su-7BM-1:33 (projekt własny)
Kmicic 

Na Forum:
Galerie - 4
 

to może jak już popłynęliśmy, to lecąc z nurtem: jak-15, mig-9, Ła-15 ?
z naciskiem na miga.
hm?

 
25-02-15 21:34  Odp: [R]Su-7BM-1:33 (projekt własny)
Marcin77 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

mig-9 jest całkiem fajny z Oriela

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024