FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
23-01-15 11:06  [R] IS-3 WMC
daroo761 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 5
 

Witam
IS 3 po prostu musiałem go pociąć zapraszam do relacji.

Okładka po prostu czarno biała . fotka ale co do reszty to powiem że model jest świetnie opracowany jak do tej pory wszystko pasuje na minus wskazał bym brak rysunków zestawieniowych z numeracja, numeracji brakuje też przy rzutach generalnie trochę stracimy czasu na szukanie i domysły.
Podczas klejenia odbojów wahaczy okazało się że brakuje części nr 35 które dorobiłem.
Model będę malował ,zapraszam do relacji.

do szkieletu dodałem małe wzmocnienie przedniego pancerza co ułatwiło oklejanie przedniej części kadłuba
[IMG]http://i1274.photobucket.com/albums [URL=http://s1274.photobucket.com/user/daroo761/media/20150121_1218441_zps2j0fhggq.jpg.html]/y435/daroo761/20150106_1702251_zpsrif10ued.jpg[/IMG][/URL]


To co zlepiłem pomalowałem podkładem i ścieniowałem

A tak wygląda po pomalowaniu pierwsza warstwą

Na tę chwilę to tyle pora brać się do dalszej pracy polecam ten model wszystkim miłośnikom pancerki
pozdrawiam.

 
23-01-15 12:21  Odp: [R] IS-3 WMC
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Jestem ciekawy jak poradzisz sobie z oklejaniem wieży. Wręg poprzecznych brak,trzeba profilowac przód w powietrzu bo wzornika nie ma.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
23-01-15 12:27  Odp: [R] IS-3 WMC
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Malowanie polskie przewidujesz?
Mam kalkę na polski pojazd.
Żywiczne gąsienice też już są dostępne.
--

Post zmieniony (23-01-15 12:31)

 
23-01-15 13:41  Odp: [R] IS-3 WMC
daroo761 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 5
 

Co do wieży to mam zamiar wykorzystać wręgi ze starego MM może uda się to ożenić i wypełnić pianką a na to poszycie ale powoli .
Przede mną koła a z tym mi zejdzie gąski kupię żywiczne no i przydały by się polskie kalki ale co do nich się zastanawiam koszt dość spory biorąc pod uwagę że potrzeba mi jedynie orzełka.

 
23-01-15 14:08  Odp: [R] IS-3 WMC
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Dlaczego tylko orzełka?
Znane sa zdjecia i numery 2 polskich IS3.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
23-01-15 16:41  Odp: [R] IS-3 WMC
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Podpowiem. Pożenienie wręg do wieży z MM z tym co masz w WMC nie jest dobrym pomysłem.

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
13-03-15 18:23  Odp: [R] IS-3 WMC
daroo761 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 5
 

Witam przebrnąłem przez najbardziej pracochłonny etap prac mianowicie koła początkowo miałem zamiar kupić laserki lecz postanowiłem spróbować swoich sił i cierpliwości i udało się.
Generalnie koła kleiło się bez problemowo .

Jutro zabieram się do malowania i postaram się wrzucić fotki
pozdrawiam

 
13-03-15 19:46  Odp: [R] IS-3 WMC
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

Ładny zestaw.

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
13-03-15 20:05  Odp: [R] IS-3 WMC
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No ładnie. Ba, powiem więcej, bardzo ładnie :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
13-03-15 20:27  Odp: [R] IS-3 WMC
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Ja swego już zaimpregnowałem Caponem. Kończę PzKpfw I i biorę się za stalina. Robiłem kiedyś z MM Pana Wiszniewskiego i kleiło się bardzo dobrze. Inna epoka i opracowanie na innym poziomie. Siadam i podziwiam masz we mnie wiernego kibica.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024