FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
26-12-14 12:12  Odp: [G] Grumman F4F Wildcat MM 10/92
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Świetny model! To kolejny kandydat po Typhoon' ie na opracowanie w nowej grafice. Siatki elementów są perfekcyjne-bronią się same i nic nie trzeba zmieniać.
Ostatnio MM wydaje w większości wznowienia,zatem jest nadzieja... (?)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
26-12-14 12:34  Odp: [G] Grumman F4F Wildcat MM 10/92
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Super sklejony model, podoba mi się.
Teraz sklejam tego Wildcata z 2002r. W modelu jest sporo uproszczen i błędów, ja bym chcial zeby po hellcat-cie u Hala zabrali sie za Wildcata. Byłby wyyyypas;)

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
26-12-14 13:03  Odp: [G] Grumman F4F Wildcat MM 10/92
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Świetny! Model trafił do mnie dzięki Tobie na moją listę "do zrobienia" :) Lista coraz dłuższa... Jeszcze raz gratuluję fajowego modelu!

 
26-12-14 15:08  Odp: [G] Grumman F4F Wildcat MM 10/92
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Dziękuję za miłe słowa, nie sądziłem że taki staruszek wzbudzi tyle zainteresowania. Jego sklejenia sprawiło mi wiele frajdy, zwłaszcza że mam wielką ochotę na sklejenia modeli, na których kiedyś "poległem" będąc początkującym modelarzem.

--
http://messer.cba.pl

 
26-12-14 15:17  Odp: [G] Grumman F4F Wildcat MM 10/92
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Mnie sie bardzo podoba :) Opracowanie znakomicie sie broni, nawet po tylu latach. Niewielki tuning i model bylby rewelacyjny i w dzisiejszych czasach, w sumie dodanie makiety silnika, oddzielnych powierzchni sterowych i paru detali w kabinie... Moj czeka zaczety, moze to bedzie impuls do dokonczenia budowy? ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
27-12-14 17:24  Odp: [G] Grumman F4F Wildcat MM 10/92
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> I nie można byłoby wydać go z poprawiona grafiką?

> To kolejny kandydat po Typhoon' ie na opracowanie w nowej grafice.

Zwracam uwagę, że model był przerysowany komputerowo i wydany w 2002: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=146&i=2&t=2. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem przerysowywania komputerowego starszych opracowań, bo wynik jest chyba zawsze gorzej spasowany niż oryginał. Nie miałbym natomiast nic przeciwko opracowaniu modelu od nowa przez p. Słowika :-) Zobaczymy jak mu wyjdzie Hellcat dla Halińskiego.

 
27-12-14 18:10  Odp: [G] Grumman F4F Wildcat MM 10/92
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

To opracowanie było wydane też u Halińskiego: http://wsmk.konradus.com/f1m.php?model=hal19981
Skleiłem oba opracowania. Różnią się tylko grafiką (wiadomo gdzie lepsza:))

--
W budowie: Rolls-Royce Pattern Mk.I 1920
Projekt: Fokker DVII, Nieuport 11, Albatros CIII, SSW DIII/IV, Boeing 40B-4, Udet U-12 Flamingo

 
27-12-14 19:34  Odp: [G] Grumman F4F Wildcat MM 10/92
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, miodzio,parę razy przymierzałem się do niego,ale jak zawsze skończyło się na oglądaniu,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024