FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
06-12-14 22:11  [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Witajcie!
Po długim okresie przygotowań razem z Michałem Rafalskim realizujemy nasze modelarskie marzenia, czyli uruchamiamy rynek żywicznych akcesoriów do modeli w skali 1-25.
Jesteśmy zdesperowani by przygotować i udostępnić dla Was najwyższej jakości, powtarzalne elementy, które pozwolą Wam wykorzystać do maksimum czas poświęcony hobby i budować kolekcje modeli z maksimum satyfakcji przy rozsądnych nakładach finansowych.
Akcesoria będą dostępne dla modeli pojazdów z okresu WWII, a także, co jest dla mnie nowością, dla współczesnych pojazdów pancernych.














http://www.1-25saf.com/download.php?id=244[/mg]





--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
06-12-14 22:13  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

I kolejne dodatki żywiczne do współczesnych pojazdów rosyjskich.
Wszystkie żywiczne dodatki oczywiście do nabycia w forumowym sklepie Panzer Hobby Art.
Pamiętajcie, że zalogowani w sklepie Klienci otrzymują podczas kolejnych zakupów zniżki.




Post zmieniony (06-12-14 22:21)

 
07-12-14 11:14  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

A w jaki sposób model wykonany z wykorzystaniem ogniw, gąsiennic, lamp, kopułek, karabinów, luf itd. z żywicy ma rywalizować w konkursach z modelami, które te części mają wykonane z kartonu, nawet malowane ? Kategoria plastikowo-kartonowy ? Aaaaa tam, wolę gąski zrobione przez QŃ'a czy Mrówkę... Nie to, żebym się czepiał...

Pozdrawiam, Kilminster

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
07-12-14 12:01  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A gdzie jest zapisane że modele muszą konkurować w konkursach? Nie kleisz dla swojej satysfakcji?

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
07-12-14 12:02  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Kilminster, daj szansę tym którzy nie startują w konkursach :)
Nie sądzę, żeby było mnie stać na gąsienice, ale chętnie kupiłbym klosze lamp, kanistry, skrzynie, karabiny lub osłony w formie żaluzji.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
07-12-14 12:18  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Skoro mi wykonanie ogniwa do IS-2 na zadowalającym poziomie zajęło 2 dni to racjonalniejsze jest jak dla mnie odlanie z żywicy reszty ogniw lub zakup kompletu gotowych niż spędzenie roku na rzeźbieniu każdego ogniwka osobno... Każdy robi tak jak lubi i bardzo dobrze, że rynek dodatków się rozwija.

--
GG 6801515

 
07-12-14 12:38  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Nie mam nic przeciwko takim dodatkom, napisałem tylko co preferuję. Może obawy o konkursy rzeczywiście nie na miejscu, ale swoją drogą jak rozróżnić malowane ogniwa żywiczne od malowanych ogniw kartonowych jeżeli staną obok siebie ?

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
07-12-14 12:40  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To proste! Podpalić :D Po barwie ognia rozróżnisz ;)

--
GG 6801515

 
07-12-14 13:48  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Kilminister - klasa waloryzowana dopuszcza stosowanie dodatkow nie tylko kartonowych, wiec zywica jest jak najbardziej na miejscu, jak i karton, metal, czy inne tworzywa... Sam fakt pomalowania takich kartonowych gasienic juz spycha Cie do klasy waloryzowanych. I tutaj przyznaje, ze w pelni popieram takie inicjatywy, bo jesli mialbym rzezbic, przy moim tempie, ilesdziesiat ogniwek przez trzy miesiace, to chyba wole to zlozyc w trzy wieczory i moc zaczac kolejny model... Tak samo mam z modelami samolotow, do ktorych namietnie poszukuje np. zywicznych silnikow, czy blaszek, bo niestety, raz, ze karton ma swoje ograniczenia, a i czasu mi szkoda. Niestety droga na skroty jest bardziej kosztowna, ale w koncu nie ma nic za darmo...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
07-12-14 14:04  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
kiedys jak odkrylem forum Konradusa chodzil mi taki pomysl po glowie tj. takie elementy do okretow,jak np.bomby glebinowe ,miny,moze nawet tratwy ratunkowe itd.
To byly inne czasy,pamietam ,ze koledzy tlumaczyli mi ,ze to juz nie bedzie model kartonowy !? i jak komus sie nie chce sklejac elementow z kartonu to mozna przestawic sie od razu na plastiki.
Twoj pomysl bardzo mi sie podoba ,bo jak pisza koledzy,to wiekszosc z nas nie ma czasu i ochoty sleczec miesiacami przy budowie modelu. Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024