FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 37 z 41Strony:  <=  <-  35  36  37  38  39  ->  => 
26-05-15 20:27  Odp: [R] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Teraz Piękna Vieśka jedzie z deską surfingową na plażę, czyli już po żniwach ! Ciekawe, czy pojedzie za nią jakiś Napakowany Bizon...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
27-05-15 07:53  Odp: [R] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Boguś/Lemmy, czy Ty aby nie masz jakichś kosmatych myśli o rolniczych perwersjach? ;)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
27-05-15 08:07  Odp: [R] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

Dobrze, że nie napisał, że ten kombajn np. czarny będzie.
Napakowany, czarny i długi... bo na wyposażeniu przyczepa do przewozu hedera.
A Vieśka tak by na niego czekała...
http://www.gk24.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=GG&Date=20100815&Category=POWIAT06&ArtNo=420387042&Ref=AR&border=0&MaxW=666

--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 
27-05-15 08:40  Odp: [R] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

No cóż,skoro już weszliśmy na temat BIZONA,to one też czasami lubią do góry kopyt... kołami :)



A Vieśka,BIZON i kilka innych modeli będą do obejrzenia na wystawie w Elblągu. Już są zgłoszone :)

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
29-05-15 08:13  Odp: [R] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wracając z Gdańska 25-go maja przejeżdżałem przez Elbląg ale nie widziałem reklam dotyczących wystawy modelarskiej - szkoda. :-)
Puchary, zaszczyty, ochy i achy pewne.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
07-06-15 09:04  Odp: [R] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Witam Wszystkich :) Ostatnio nie bardzo mam czas na hobby ale coś tam zawsze można podłubać. No więc doszedł mechanizm sterowania sprzęgłam ślimaka wyładowczego, poręcz z hakiem do blokowania rury wyładowczej w pozycji transportowej przy tylnej drabince koło zbiornika paliwa.



No i tatuażyk na na tej zgrabnej pupci Niestety na lewym napisie górna linia wyszła krzywo,ale zorientowałem się gdy farba już wyschła,więc tak już zostanie.Nie będę jej skrobał.



Z bólem muszę przyznać,że mam na chwilę obecną dość TEJ Viechy,więc wstawiam galerię końcową.Jednak ze względu na to iż jest to dość "zawiły" model,to na pewno przeoczyłem parę rzeczy,które z czasem będą jeszcze uzupełniane - choćby oświetlenie,na które po prostu nie mam już obecnie "zapału",ale na pewno je dorobię - może jeszcze przed wystawą w Elblągu. A teraz miłego oglądania :)



I zdjęcie z młodszym braciszkiem :)



Jak będę miał trochę więcej czasu zrobię fotki w plenerze :)

Na zakończenie chciałbym podziękować WSZYSTKIM za udział w tej relacji,oraz OSOBOM dzięki którym w moje niezgrabne łapska wpadły materiały,które pozwoliły mi wykonać ten ciekawy choć nie pozbawiony wad model.
DZIĘKUJĘ

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
07-06-15 09:11  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

Ze szczerego serca chciałbym Ci POGRATULOWAĆ tej wspaniałej pracy, jak i prowadzenia relacji. Potrafisz tłumy zainteresować. ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )
...nie to co ja...

Szkoda, że mamy do siebie tak daleko, ale może kiedyś... kto wie. ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )

--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 
07-06-15 09:39  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję świetnie wykonanego modelu. Takie relacje i tak wykonywanych modeli są wspaniałą i obowiązkową lekturą dla mnie.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
07-06-15 09:40  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Mnie kopara opada jak widzę co tworzysz. Ile bym dał żeby Twoje modele były dostępne dla innych sklejaczy... byłyby warte każdych pieniędzy. Szacun!
Jedyne, do czego nieśmiało się przyczepię to "tatuaż na pupci". Trochę odbiega od poziomu całego modelu. Może poćwicz z tasiemkami? Tworzysz napis na komputerze, drukujesz na taśmie samoprzylepnej, skalpel i dłubiesz nie uszkadzając wewnętrznych i zewnętrznych części napisu, przyklejasz, malujesz, odklejasz itd. Pracochłonne i niełatwe ale efekt z wykorzystaniem takich szablonów byłby pewnie lepszy.

pozdrawiam

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
07-06-15 10:33  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Danielu, moje ochy i achy nieustające. Wybacz, że nie rozpisuję się, po prostu brak słów, moje najszczersze GRATULACJE !!!

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 37 z 41Strony:  <=  <-  35  36  37  38  39  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024