FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
12-12-14 20:25  Odp: [G] lotniskowiec Noworosijsk
barti 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 5
 

Dzięki panowie za miłe słowa.Teraz mały odpoczynek i bierzemy się za coś mniejszego ,no może ciut mniejszego.Może będzie to model pływający pod tą samą banderą lub IJN ?. Muszę się zastanowić.
Grześ ja wiem na co czekasz ,ale na dzień dzisiejszy mam przesyt lotniskowców.
Borowy cyt.,, Jedyne co mogłeś zrobić to podkleić wycięte okna w nadbudówce, bo z tego co widzę to chyba są ,,dziury" .
Może tego nie widać na zdjęciach ,ale okna na nadbudówkach są przeszklone folią
Długość modelu 136,5 cm, a spoczywa sobie w gablocie.Faktem jest że zajmuje sporo miejsca, ale wiedziałem na co się porywam .

--
www.ismr.pl

[G] ORP BŁYSKAWICA-WAK / [G] Prince Of Wales-GPM / [G] Aurora / [G] Akitsushima / [G] Noworosijsk


 
13-12-14 14:10  Odp: [G] lotniskowiec Noworosijsk
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Sklejenie tego potwora musiało być naprawdę trudne. Pięknie wyszedł.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
13-12-14 14:46  Odp: [G] lotniskowiec Noworosijsk
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. To zwracam honor :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
20-01-17 16:40  Odp: [G] lotniskowiec Noworosyjsk
Junior   

Witam,
posiadasz może jakieś zdjęcia jeszcze z czasów sklejania modelu?
Stanąłem w jednym miejscu i waham się co dalej zrobić.. Mianowicie obklejam poszyciem dół i jestem juz przy rufie tyle że od części 15 poszycie sięga mi do lini przerywanej (lecącej wokół rufy z ok centymetrowym marginesem) i nie wiem czy tak ma być a może należy ten "zapas" zeszlifować? Mam jeden komplet modelu i nie chcę schrzanić części..
Wiesz jaki to rzadki i trudno dostępny model, nie mówiąc juz o skali trudności...

 
20-01-17 23:04  Odp: [G] lotniskowiec Noworosyjsk
barti 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 5
 

wysłałem@

--
www.ismr.pl

[G] ORP BŁYSKAWICA-WAK / [G] Prince Of Wales-GPM / [G] Aurora / [G] Akitsushima / [G] Noworosijsk


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024