FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
26-11-14 20:10  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Greg77   

MacGregor- Mordo Ty Moja- a gdzie avatar w czerni i bieli??

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
26-11-14 20:20  Odp: [N] Yahagi (GPM)
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Greg77 - mordo Ty moja - avatar u Jamesa Camerona :-))))

Wcięło gdzieś jakoś, nie chce się załadować, czy coś.

Czekam na YAHAGI, mam nadzieję, że GPM nie zapomni mi przysłać sztuki w nagrodę za historię okrętu...

--
MacGregor

 
26-11-14 20:51  Odp: [N] Yahagi (GPM)
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
dobre slowa Grzechu ?! ......prosze bardzo !............teraz pisz mi tu szybko cos o tych Twoich niszczycielach ,bo znowu bede sie musial na Forum "glupio" pytac ,co i jak i od kogo.Pozdrawiam Krzysztof

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
26-11-14 21:03  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

MacGregor - to mnie ucieszyłeś tą informacją o niszczycielach:-)
Jestem ciekawy który to będzie niszczyciel, czy ten sentymentalny "od nazwiska" jak to kiedyś tu napiałeś?
Ja właśnie kleje Twojego Simsa i bardzo podoba mi się ten model;-)

--
"Si vis pacem para bellum"

 
27-11-14 00:20  Odp: [N] Yahagi (GPM)
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Koledzy, to wątek o Yahagi - cierpliwości, niszczyciel w stoczni wyposażeniowej, a po nim następne, następne i pewnie jeszcze następne.

--
MacGregor

 
27-11-14 08:02  Odp: [N] Yahagi (GPM)
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
no SUPER !?.........teraz juz wszystko wiem......ha,ha...........to wracamy znowu do tematu Yahagi.Pozdrawiam Krzysztof

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
27-11-14 11:30  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

MacGregor - cieszę się, że Twoja stocznia pracuje pełną parą i już nie off topikuje

--
"Si vis pacem para bellum"

 
27-11-14 12:42  Odp: [N] Yahagi (GPM)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,jeśli chodzi o IJN Yahagi piękny okręt ,wszystkie japończyki są takie nietypowe w stosunku do innych flot,od niszczycielli w górę z wyjatkami maja samoloty,katapulty ciekawa zabudowę,w końcu go nabędę i wykonam,Cieszę się ,że kol.MacGregor znów kreśli pewnie amerykańca, czekam,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
28-11-14 12:18  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

a propos okładki...

Właśnie obejrzałem sobie jeszcze raz zdjęcia modelu na stronie wydawcy i doszedłem do wniosku, że to świetnie, że do galerii trafiły zdjęcia modelu wykonanego w standardzie.

Nie wiem czy pamiętacie HIEI wydany przez GPM. Tam na okładce i w galerii są zdjęcia totalnie wypucowanego egzemplarza! Malowany, waloryzowany - jakiś kandydat na złotego medalistę olimpijskiego! Wyglądał pięknie, ale tak naprawdę nic nie mówi o samym modelu.

Tu natomiast od razu widać, że model jest sklejalny, że powstała surówka i została sklejona bez malowania i waloryzowania. Dzięki temu nikt nie musi zadawać pytań typu "czy wydawca może pokazać sklejoną surówkę?" (szczególnie jeżeli nie może ;) ) itp. Dla mnie plus. I m.in. dlatego nabędę ten model. Nie biore kota w worku.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
28-11-14 18:38  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Extra Model   

Model na okładce jest modelem testowym i został sklejony przez Tomasza Guza.
Model testowy został wydrukowany na kartonie barwionym w masie przez to retusz był zbędny. Na białym kartonie wydrukowane zostało linoleum oraz samolot..
Pozdrawiam

--
www.extramodel.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024