FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
25-11-14 00:26  Odp: [Pytanie]Model na początek
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Pomijając "budowę ... kadłubu", "z kąd" oraz "krztałt" ... urzekło mnie "Robi w fabryce papieru toaletowego". Jeżeli dobrze rozumiem to jest tam testerem produktów ???

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
25-11-14 07:17  Odp: [Pytanie]Model na początek
kazek998 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie, testerem. Jeżdzi widlakiem. A ludzie tam przywożą makulature w zamian dostają rolki papieru toaletowego lub ręczniki papierowe.

LuZaK nie urodziłem się w 1998 roku lecz w 99. A te 998 oznacza numer alarmowy do Straży Pożarnej.

 
25-11-14 07:38  Odp: [Pytanie]Model na początek
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Rozumiem.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
25-11-14 09:42  Odp: [Pytanie]Model na początek
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Siemanos.

Pomijając "budowę ... kadłubu", "z kąd" oraz "krztałt" ...


Ja osobiście również w szkole do orłów nie należałem ale takie rzeczy to wypisywali wybitni idioci. Jak widać nie pomaga nawet zbawienna funkcja autokorekty, bo albo nie umiesz jej włączyć albo zwyczajnie ignorujesz. Co za czasy, rany...

Jak to możliwe, ludzkość się uwstecznia!?!
Co nas czeka, człowieków...

P.S. Kup sobie drukarkę 3D. Pisać się uczyć nie musisz to i sklejanie sobie odpuść. Idź z duchem czasu. Pisz tylko na komputerze i modele buduj z drukarki 3D, tak jest łatwiej.

Post zmieniony (25-11-14 09:45)

 
25-11-14 12:20  Odp: [Pytanie]Model na początek
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Pojechałeś kalafior . Coś czuję ,że kazek998 albo weźmie sobie do serca Twoje słowa i będą z niego ludzie albo będzie to ostatni wpis :)).
PS Podstawkę narysowałem , wykonałem i pomalowałem.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
25-11-14 12:59  Odp: [Pytanie]Model na początek
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Okręty też sobie odpuść. Skoro ojciec robi w fabryce papieru toaletowego, to zacznij sklejać s....e, takie, jakie to niegdyś były na wsi za stodołą... no wiesz ... takie z desek z wyciętym serduszkiem na drzwiach.

 
25-11-14 13:26  Odp: [Pytanie]Model na początek
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Nieważne.

Może jednak moderatora poprosimy bo się zapędzą wszyscy.

Post zmieniony (25-11-14 13:29)

 
25-11-14 14:22  Odp: [Pytanie]Model na początek
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

Obawiam sie że już za późno. Wiecie zawsze myślałem że fora modelarskie poza oczywistą wymianą informacji oraz doświadczeń, jest miejscem które ma zachęcań i zainteresować nowych modelarzy. Ot taka misja edukacyjna. Niestety przez takie wpisy, czepianie się ( ja rozumiem, chłopak popełnił kilka niewybaczalnych błędów, ale to jest forum modelarskie nie lingwistyczne. Dajcie se spokój na przyszłość) ale wylewanie jakiejś swojej frustracji, czy tym bardziej drwiny z jego ojca... to jest pon prostu przykre.

Pozdrawiam
Jacek

 
25-11-14 15:49  Odp: [Pytanie]Model na początek
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Ludzie wyluzujcie bo tylko młodego zniechęcacie do hobby a nawet jeżeli nie do hobby to napewno do naszego forum. Rozumiem delikatne uwagi odnośnie ortografii, (mnie wytresowaliście po 3 latach uwag o ortografii chyba się udało ) :). ale takie docinki typu " Jak to możliwe, ludzkość się uwstecznia!?!
Co nas czeka, człowieków...

P.S. Kup sobie drukarkę 3D. Pisać się uczyć nie musisz to i sklejanie sobie odpuść. Idź z duchem czasu. Pisz tylko na komputerze i modele buduj z drukarki 3D, tak jest łatwiej."

Oraz.

"Okręty też sobie odpuść. Skoro ojciec robi w fabryce papieru toaletowego, to zacznij sklejać s....e, takie, jakie to niegdyś były na wsi za stodołą... no wiesz ... takie z desek z wyciętym serduszkiem na drzwiach."
Jakby ktoś zapomniał to to forum jest po to żeby dyskutować o modelarstwie oraz wymieniać sie poglądami oraz pomagać początkującym takim jak kolega Kazek998 a nie obrzucać przysłowiowym "błotem" lub "łajnem" bo to tylko odstrasza od szeroko rozumianej działalności na forum.

Tak czy inaczej, kolego Kazek998 czekam na twoją pierwszą relację.


P.S. Jeżeli ktoś po przeczytaniu mojej litanii poczuł się urażony to przepraszam.

P.S.2 Jeżeli cytowaniem wpisów w jakiś sposob naruszyłem regulamin forum to proszę o wypomnienie mi tego.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
25-11-14 17:30  Odp: [Pytanie]Model na początek
kazek998 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie bójcie się, takie wpisy mnie nie zrażają niech se piszą co chcą ich sprawa, Jak to mówią: "W internecie możesz być kim chcesz, czemu więc większość wybiera bycie skończonym idiotą ..."

A powracając do tematu dzięki za odpowiedzi :D
Kto pyta nie błądzi. W weekend biorę się za robotę.
A i dla panów haterów - mam angielską przeglądarkę i mi wszystko podkreśla :P

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024