FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
20-11-14 18:45  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

a myśli kolega, że jak pójdę na emeryturę za 32 lata, to będzie mnie stać na modele? :) Już teraz trzeba zrobić zapas do szuflady, żeby na leki później starczyło!

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
20-11-14 20:44  Odp: [N] Yahagi (GPM)
karlos   

No jeśli to tylko surówka to o.k .Temat trafiony w dziesiątkę z pewnością .Dobrze był by jednak , aby widniała taka informacja np.że to model testowy,prototyp itp. ponieważ wyobraznia czasem płata figle hehe pozdrawiam

 
21-11-14 10:34  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Raziel_3 - he he, dobrze powiedziane, będę musiał to powtórzyć żonie ;-) Tylko, że mój zapas to mi starczy na 3 wcielenia, przy moim tempie klejenia.
Co do modelu Yahagi to myślę, że na okładce i galerii na stronie jest wersja testowa z wydruków z drukarki. Mam sporo modeli z GPM i raczej nie można się przyczepić do nich o złą "szatę graficzną".
Fajnie, że w końcu się ukazał ten model, będzie można go postawić obok Yamato, odgrywając ostatni ich rejs.
Jeszcze tylko czekam na Mogami z mnóstwem samolotów na rufie...to taka prośba do wydawcy;-)

--
"Si vis pacem para bellum"

 
21-11-14 12:07  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Raziel_3 BRAWO !!!! Dzięki Tobie nareszcie wiem jak tłumaczyć żonie te paczki z GPM :)))) ( najgorsze że GPM bardzo solidnie pakuje i paczka wydaje się duzo wieksza od tego co w środku )

--

Post zmieniony (21-11-14 12:08)

 
21-11-14 12:10  Odp: [N] Yahagi (GPM)
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Paczuszkę do paczkomatu, potem pod sweterek i cichaczem do domku :-)
Pzdr

 
21-11-14 20:01  Odp: [N] Yahagi (GPM)
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Właśnie ...... paczkomaty są zaj........e. Cicho sza i wiem tylko ja ;-)).

 
21-11-14 20:16  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Też z tego korzystam ... jak mogę :p . GPM wysyla poczta polska , bleeeee.
A żona jak dorwie przesyłkę "znowu paczka ??!!! ".

--

Post zmieniony (21-11-14 20:17)

 
21-11-14 21:28  Odp: [N] Yahagi (GPM)
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

taki mały off-topic...

Ja mieszkam w sporym mieście niedaleko Warszawy i paczkomaty tutaj są dosyć mocno okupowane. Kurier często wydzwania z informacją że nie ma gdzie wcisnąć paczki i chce dostarczać do domu (z reguły mnie nie ma). A przed świętami co się dzieje to poezja! Facet siedzi cały dzień w samochodzie pod paczkomatem i wydaje paczki. Dramat po prostu.

Ale poza tym paczkomaty są mega udogodnieniem. Niestety jest ich nadal zbyt mało.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
23-11-14 16:26  Odp: [N] Yahagi (GPM)
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Mnie sie ten krazownik tez bardzo podoba,przedmowcy juz raczej wszystko opisali.Mam tez nadzieje ,ze na modelu sklejonym z orginalnej wycinanki ,nie bedzie tylu szpar i farby ......nie mam na mysli retuszu!? ha,ha
Jak go pierwszy raz zobaczylem ,to pomyslalem ,ze to nastepny japonski krazownik !?,ale jednak jakis inny.......sylwetka "miodzio".......Aha nie projektowal kiedys wlasnie tego krazownika Grzechu Nowak ????..cos chyba kiedys czytalem !?.......jak to inny projektant ,to prosze o" oswiecenie ",czy to raczej zespol GPM ? Pozdrawiam Krzysztof

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
24-11-14 17:53  Odp: [N] Yahagi (GPM)
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Na stroni GPM jest napisane:
"Opracowanie M.HERBUT"

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024