FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
21-11-14 16:35  [G] Brytyjski krążownik liniowy HMS Repulse, 1:300, Fantom Model
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Witajcie!
Ukończyłem kolejny model, mój pierwszy z pełnym kadłubem, z czego jestem bardzo zadowolony, choć na początku miałem obawy jak mi to wszystko wyjdzie.
Są moje wpadki, szczególnie przy poszyciu dolnym, ale pocieszam się że przy pierwszym podejściu i tak mogło być gorzej:) Chyba na dłużej „ugrząznę” w skali 1:300.

Winien jestem słowo autorowi projektu: po prostu WIELKI UKŁON za ten model. Wszystko pasowało jak ta lala, ewentualne babole to wina mojego braku doświadczenia. W ciemno kupuję Good Hope`a, jak tylko się pojawi na rynku.

Relacja prowadzona była na sąsiednim forum:
http://papermodels.pl/showthread.php?tid=7155&highlight=repulse

Zapraszam do galerii:




Post zmieniony (13-04-16 14:29)

 
21-11-14 16:41  Odp: [G] Brytyjski krążownik liniowy HMS Repulse, 1:300, Fantom Model
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


O żesz... A ja myślałem, że nigdzie nie ma galerii sklejonego Repulse, bo każdy po drodze tracił nerwy na ten projekt i tylko z litości nie wylewał na niego wiadra pomyj. Serio..

Dzięki za słowa otuchy :-)

--
wydawca przez małe "w"

 
21-11-14 16:53  Odp: [G] Brytyjski krążownik liniowy HMS Repulse, 1:300, Fantom Model
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Yogi, dla mnie poezja. gratulacje wielkie !!
Fantom jak dla mnie zrobiłeś najlepszy model na rynku :-)
Trzymaj linię. I z dala od Japońców :-)
Pzdr

 
21-11-14 17:03  Odp: [G] Brytyjski krążownik liniowy HMS Repulse, 1:300, Fantom Model
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Pięknie wykonany model pięknego okrętu. Gratuluję i podziwiam.
P/s. Z czego wykonałeś pokrowce na lufach artylerii głównej ?

Post zmieniony (21-11-14 17:07)

 
21-11-14 17:25  Odp: [G] Brytyjski krążownik liniowy HMS Repulse, 1:300, Fantom Model
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Przyłączę się do gratulacji.Model wykonany świetnie,a efekt dodatkowo potęguje ciekawy kamuflaż . Zapytam, czy korzystałeś z zestawu relingów dedykowanych do tego okrętu ?
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
21-11-14 17:37  Odp: [G] Brytyjski krążownik liniowy HMS Repulse, 1:300, Fantom Model
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Szkoda, że Repulse też nie wydaliście w dwóch skalach, jak Suzuya. Nie da rady?

A model wykonany bajecznie.

 
21-11-14 18:26  Odp: [G] Brytyjski krążownik liniowy HMS Repulse, 1:300, Fantom Model
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Piękny okręt i wzorowo wykonany model.
Z przyjemnością oglądam galerię.

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
21-11-14 18:40  Odp: [G] Brytyjski krążownik liniowy HMS Repulse, 1:300, Fantom Model
Greg77   

Piękne!!
Tylko dlaczego minąłeś jedną parę drzwi??Wszystkie są chyba zrobione poza tymi dwoma.

Fantom- znany też innym pod mocno innym nickiem;) - dlaczego wątpiłeś? - przecież widzieliśmy jak sam to kleiłeś;)Rób 1:200 a kupię i wielu innych też!!

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
21-11-14 18:52  Odp: [G] Brytyjski krążownik liniowy HMS Repulse, 1:300, Fantom Model
first l.a. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

A ja pragnę taki krążownik liniowy w 2-setce!,wykonanie modelu ,i samo opracowanie bardzo dobre-szczere Gratulacje! pozdrawiam .

--

 
21-11-14 18:56  Odp: [G] Brytyjski krążownik liniowy HMS Repulse, 1:300, Fantom Model
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Wtam,śliczności ,jakimi klejami kleiłeś poszczegółne etapy ,części,czym impregnowałeś relingi ?gratulacjem,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024