FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
19-11-14 21:50  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Jestem przeciw przenoszenia zlotów gdziekolwiek. Szlag trafi pierwotną atmosferę. Jeśli impreza się tam zadomowi, to trochę potrwa, a WSMK już nie wróci. Jeśli będzie imprezą alternatywną, obie na tym ucierpią. Jeśli ma się nie zadomowić... niech lepiej nawet nie próbuje.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
19-11-14 22:43  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Sturmovik już mnie trochę ostudziłeś.... Jestem pełen dobrych chęci.Jak to mówił jeden pan w białej czapce ,,ducha nie gaście".

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
19-11-14 23:05  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

ZBiGu od dawna chodzi za mną konkurs w ,,stolycy". Może czas go zmaterializować. Skoro Wrocek stanął...i Gdańsk.Mimo całej werwy Piterpanzera.,może czas na inne miejsce.
Jezeli będą dalsze głosy na nie przenoszenie było nie było kultowej imprezy to ja się nie narzucam.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
20-11-14 07:05  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Nie dajmy się zwariować, jeśli nie ma możliwości zrobienia zlotu we Wrocławiu, to zróbmy go gdzieś indziej. Parę osób w tym wątku już się zadeklarowało, że spróbują coś zadziałać, więc nie podcinajmy im skrzydeł, bo skończy się na tym, że nie będzie żadnego zlotu. Wrocław to fajne miasto i szkoda, że są trudności aby ciągnąć tam dalej nasze spotkania. Ale jeśli zlot będzie w innym miejscu to chętnie tam pojadę, żeby spotkać się z wami, a atmosferę tworzymy my i nasze modele, wiec miejsce to według mnie drugorzędna sprawa. Takie jest moje zdanie.

--
Pozdrawiam!

 
20-11-14 08:28  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Ataki personalne "dlaczego sie nie było wcześniej", frustracje, histeria, itp. nie są konstruktywne, nie mają sensu, tak samo jak wyjaśnianie na forum szczegółów sytuacji rodzinnej, osobistej która to wcześniej uniemożliwiała, tłumaczenie się, licytowanie. Sens mają konkretne pomysły i propozycje. Dlatego tutaj zgadzam się z pomysłem Jożika i oferuję w tym zakresie swoją pomoc.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
20-11-14 09:23  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
darekb 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Jasiek ma całkowitą rację. Nie tylko miejsce, ale to MY tworzymy tę atmosferę w tym miejscu. Rozumiem co niektórych kolegów z Wrocławia.
Przyznam się, że kiedyś mi proponowano i sam też miałem przez chwilę taki pomysł, aby zorganizować coś w centrum Polski, ale brak było impulsu. Warszawa ma jednak większe możliwości i Andrzej da sobie radę. Może dajmy mu i sobie szansę?

--
Pozdrawiam, darekb
https://darek.net

 
20-11-14 14:36  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Wszystko pięknie i pomogę ile będę mógł, jeśli cd miałby nastąpić w Warszawie,
ale chyba zapomnieliście o kimś, bez kogo gdziekolwiek by to było to nie będzie to.

Jeśli to już koniec zjazdów we Wrocławiu to ja bardzo dziękuję Misiom.
Za to, o czym wszyscy wiedzą i za to o czym nie wszyscy.

 
20-11-14 21:04  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Wojtuś 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Panowie, Wrocław jest jedyny, niepowtarzalny. Wiadomość, że nie odbędzie się kolejna edycja jest bardzo smutna.
Ale to nie znaczy że mamy zaprzestać organizowania Forumowego Zlotu! Show must go on, dopóki Pani z brodą nie ogoli pleców jak to w cyrku mawiają.
Sam nie dam rady zorganizować takiego zlotu, ale to nie znaczy że mam podcinać skrzydła osobom które są temu chętne. Ze swojej strony obiecuję że jeśli tylko termin nie pokryje się z zajęciami w szkole, to przyjadę i w miarę możliwości pomogę. Bo oprócz miejsca liczą się dla mnie Forumowe Ludki których chcę zobaczyć ;)

--

Post zmieniony (20-11-14 21:07)

 
20-11-14 22:20  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Chyba się pogubiłem WSMK będzie miało przerwę czy wogóle znika?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
20-11-14 23:58  Odp: [WSMK2014] Czy ktoś przejmie pałeczkę 2015?
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

A ja to pier... 5.06 pojadę do Wrocławia, pójdę do Misia, posiedzę, poczekam, wypiję piwo, zjem placek i jak nikogo nie będzie to następnego dnia wrócę do domu.
Komu podoba się takie rozwiązanie? W końcu ja tu jestem od reanimacji ;-).

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024