FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
19-12-14 07:14  Odp: [R]Van Hool Astromega TD927
anton 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Wymiary znalazłem tylko nowszej generacji tego silnika, euro 6, myślę jednak, że sporo się nie różnią jeżeli chodzi wielkość. Wyjeżdżam na święta, niestety przerwać muszę pracę nad modelem, jednak 29 już siądę do pracy i przez te parę dni wolnego, sylwestra ;-) uda się coś zrobić. Póki co życzę wszystkim modelarzom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Przed nowym rokiem jeszcze się spotkamy.

 
09-01-15 23:48  Odp: [R]Van Hool Astromega TD927
anton 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Witam, przepraszam za dłuższą przerwę, zabieram się już do pracy, postaram się umieszczać nowe zdjęcia przynajmniej raz tygodniu. Kończę silnik, jest parę błędów które pozmieniam przy projektowaniu już "kolorowego" modelu, cała głowica jest za duża, niepotrzebnie wycięty otwór na skrzynię biegów czy troszkę za duże koło pasowe. Na dokładność wykonania alternatorów nie patrzcie :-) Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 
26-01-15 03:15  Odp: [R]Van Hool Astromega TD927
anton 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Witam, efekt może nie jest najlepszy, jednak jest to surówka, model dopiero projektuję, jak będę już sklejał z wydrukowanych części myślę, że będzie lepiej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 
10-02-15 14:42  Odp: [R]Van Hool Astromega TD927
anton 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Witam, można powiedzieć, że pewien etap budowy modelu został skończony i po długim czasie z przyjemnością idę do przodu i modelu i pracy ;-) Na razie mam tyle, cały "tył" skończony. Zapraszam do obejrzenia, dzisiaj aż 36 zdjęć :-)

Na początek zdjęcia skończonej jednostki napędowej


Silnik w końcu na swoim miejscu :-)


Czas na resztę elementów


Długo się zastanawiałem jak zrobić pasek klinowy, użyłem siatki wycinanej laserowo, myślę, że wyszło całkiem fajnie


Dalsze etapy pracy


I wstępne spojrzenie ile będzie widoczne po skończeniu modelu, jednak z tyłu dojdzie spory kufer więc troszeczkę się to jeszcze ograniczy.


Mam nadzieję, że choć jeden komentarz będzie ;-)
Dziękuję za obejrzenie zdjęć.
Życzę miłego dnia.

Post zmieniony (11-02-15 15:06)

 
10-02-15 14:47  Odp: [R]Van Hool Astromega TD927
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

A co tu komentować ? Tylko patrzeć i PODZIWIAĆ !!! W kolorze będzie Fantastyczny !!!

 
10-02-15 15:38  Odp: [R]Van Hool Astromega TD927
lorue   

Ale musisz mieć do tego cierpliwość..

--
http://eurologic.pl/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024