FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
23-11-14 19:18  Odp: [Relacja] Lengyel, Magyar, czyli MIG co jeździ: Jelcz M11 - Orlik 3/2010 - 1:45
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

25 cm długości / 5 cm szerokości / około 6,5 cm wysokości (ale to jak dokleję koła).

--
Syn ciężkostrawny.

 
23-11-14 19:48  Odp: [Relacja] Lengyel, Magyar, czyli MIG co jeździ: Jelcz M11 - Orlik 3/2010 - 1:45
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Duźgu jak już miał bym się bardzo czepiać, to barki w oponach, mogłeś zrobić bardziej wypukłe. Ale to jak bym miał się czepiać ;-)

A propos typo: czy chcesz, czy nie jest to jednak nierozerwalny element modelarstwa. W końcu starsza się odzwierciedlić oryginał w miarę możliwości jak najwierniej. A typografia jest jego składową.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
07-12-14 15:52  Odp: [Relacja] Lengyel, Magyar, czyli MIG co jeździ: Jelcz M11 - Orlik 3/2010 - 1:45
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

Pace przy modelu trwają. Każda kolejna cześć zbliża mnie do finału, a że części zostało już niewiele, także finał blisko.

W ciągu ostatnich dni dokleiłem dach. W wycinance został on opracowany jako jeden element. Ja, w celu uniknięcia ewentualnych niespodzianek, podzieliłem ten dach na dwa płaty z międzywręgą. Najpierw przykleiłem płat przędni, a następnie dopasowałem płat tylni. Kiedy już uporałem się z dachem, zamontowałem resztę drzwi.



Osobiście uważam, że wyszło mi to po japońsku, czyli jakotako. Resztę pozostawiam wam do oceny. ;)

--
Syn ciężkostrawny.

 
07-12-14 17:22  Odp: [Relacja] Lengyel, Magyar, czyli MIG co jeździ: Jelcz M11 - Orlik 3/2010 - 1:45
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Czyli na następnym WAKu oglądamy M11? Fajnie Ci to idzie, musisz mnie "zarazić" takim modelarstwem. ;)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
07-12-14 20:01  Odp: [Relacja] Lengyel, Magyar, czyli MIG co jeździ: Jelcz M11 - Orlik 3/2010 - 1:45
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

Tak Leszku, oglądamy M11. :)
A przy okazji ostatniego WAK-u i naszej rozmowy o autobusach przedstawię Ci zdjęcie jednego z 10 modeli Jelcza-Berlieta PR100. Fotografia, jak zresztą widać, pochodzi ze strony Gazety Wrocławskiej i przedstawia wóz o numerze taborowym 705 (z zakresu 701-710), który mknie Legnicką w stronę Leśnicy; o ile mnie wzrok nie myli to na śp. linii E.


--
Syn ciężkostrawny.

 
08-12-14 10:05  Odp: [Relacja] Lengyel, Magyar, czyli MIG co jeździ: Jelcz M11 - Orlik 3/2010 - 1:45
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

No i ładne cacko! Daruję Ci nawet, że z mojego miasta przeniosłeś go do swojego :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
19-12-14 14:37  Odp: [Relacja] Lengyel, Magyar, czyli MIG co jeździ: Jelcz M11 - Orlik 3/2010 - 1:45
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

Witajcie.

Dzisiejsza aktualizacja będzie skromna, ale znacząca, gdyż zamontowałem przedni zderzak:
.

Ponadto w ramach uprzyjemnienia sobie życia, wykorzystując tutkę po papierze toaletowym, pudełko po paście do zębów i dwa pudełka po zapałkach skleciłem sobie przybornik na swój piśmienniczy majdan:
.
Tyle na dziś. :)

--
Syn ciężkostrawny.

 
19-12-14 14:44  Odp: [Relacja] Lengyel, Magyar, czyli MIG co jeździ: Jelcz M11 - Orlik 3/2010 - 1:45
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Zderzak taki sobie :) Ale przybornik SUPER ! Przypomniała mi się podstawówka :) To były czasy :)

 
20-12-14 11:16  Odp: [Relacja] Lengyel, Magyar, czyli MIG co jeździ: Jelcz M11 - Orlik 3/2010 - 1:45
Duźgu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 13


 - 4

Ja w podstawówce, oprócz nieśmiertelnej nauki pisania pismem technicznym, to tylko guziki szyłem. :(

--

Post zmieniony (20-12-14 11:17)

 
20-12-14 11:33  Odp: [Relacja] Lengyel, Magyar, czyli MIG co jeździ: Jelcz M11 - Orlik 3/2010 - 1:45
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

To musiał być koszmar !!! Guziki .. tffuuu !!! Nas próbowali uczyć gotować,ale zrezygnowali i wzięliśmy się za bardziej męską robotę - klejenie,wbijanie gwoździ (ta nauka była czasami bolesna) i takie tam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024