FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
29-10-14 22:54  [G] Włoski krążownik ZARA WAK 1:200
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Cześć.
W końcu się ogarnąłem i wrzucam galerię okrętu ukończonego prawie rok temu. Model bardzo ciekawy, pozwalający zastosować różne techniki oraz bardzo dobrze opracowany. Budowa trwała rok i jeden miesiąc. Pozdrawiam.






Post zmieniony (26-06-17 13:03)

 
29-10-14 23:11  Odp: [G] Włoski krążownik ZARA WAK 1:200
nowy   

Ładny makaroniarz.Pozdrawiam

 
29-10-14 23:30  Odp: [G] Włoski krążownik ZARA WAK 1:200
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Ładny jest i gratulacje się należą. Relację zacząłeś wybuchowo i z przytupem, a gdzie kontynuacja? Finał jest super, ale po ponad półtora roku przerwy w video rel..., a smaka wszystkim narobiłeś;-) to nie fair jest.......... i jęzor bym pokazał, ale nie wiem jak;-))

 
30-10-14 01:04  Odp: [G] Włoski krążownik ZARA WAK 1:200
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Miodzio okręcik.
Zobaczymy co Mikolaj wybirze w tym roku. Dopisany do listy :-)
Pzdr

 
30-10-14 06:56  Odp: [G] Włoski krążownik ZARA WAK 1:200
pieczarek   

Zacny kajak. Gratuluje!

--
pozdrawiam Kuba

 
30-10-14 09:15  Odp: [G] Włoski krążownik ZARA WAK 1:200
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Podoba mi się, bardzo! Elegancko dobrany retusz, gdzieniegdzie tylko reling się pofalował, ale ogólnie duże brawa!
W dodatku zacząłeś pionierski sposób relacji w wersji video, tak jak zbin pisze miało się ochotę na więcej ;-)

 
30-10-14 09:35  Odp: [G] Włoski krążownik ZARA WAK 1:200
Forest 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Piękny, cudowny, wspaniały... Najpiękniejszy okręt, jaki kiedykolwiek pływał po naszym globie.
I wspaniale wykonany model. Brawo :-)
Jedyne, co mi się wydaje nieco dziwne, to wodnosamolot. Wydaje się, nie wiem jak to określić... Jakby zeszło z niego powietrze? Mam wrażenie, jakby pływak był przymocowany po złym kątem (nos pływaka za bardzo opuszczony w dół?...), a sam samolot chyba nie do końca dobrze jest osadzony na wózku katapulty...

--
Pozdrawiam :) Zbyszek, Niedzielny Sklejacz ;)

 
30-10-14 18:37  Odp: [G] Włoski krążownik ZARA WAK 1:200
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję bardzo ładnego wykonania bardzo ładnego okrętu. Chciałbym go w przyszłości skleić.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
30-10-14 20:24  Odp: [G] Włoski krążownik ZARA WAK 1:200
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Bardzo ładnie się prezentuje. Gratulacje!

 
30-10-14 20:50  Odp: [G] Włoski krążownik ZARA WAK 1:200
pikowski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1
 

Bardzo ładny, czysto sklejony model. Zara mu się przyjrzę dokładniej ;)
O ile normalnie nie lubię zielonego dna w modelach to tutaj wygląda całkiem ładnie.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024