FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 23Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
10-05-15 15:59  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam, dziękuję za tak pochlebne komentarze.

@ Daniello, na 99% silnika nie będę brudził ponieważ po 1. nie bardzo umiem to robić a po 2. boję się, że jak będę próbował manipulować tam jakimś narzędziem to coś urwę.

Dziś mały postęp, podczas budowy błotników moja ciekawość i niecierpliwość wzięła górę i zamiast zajmować się detalami błotników po ich zamontowaniu skleiłem osłony silnika. Na razie bez żadnych detali tylko samą ramę i ,,blachy". Dało to w sumie 2 efekty:
1, Zaspokoiło moją ciekawość.
2. Pozbyłem się plamy na chłodnicy .:D






--

Post zmieniony (12-05-15 16:47)

 
10-05-15 16:06  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Model pięknie Ci idzie. Popracuj nad ortografią.

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
12-05-15 08:13  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Pięknie to wygląda. Co do błędów, jako przeglądarki używaj FireFoxa, ten program podkreśla błędnie napisane wyrazy, co widać poniżej:



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
12-05-15 16:47  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Błędy poprawione, dziękuję za komentarze.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
16-05-15 20:34  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam, dzisiaj tylko 3 fotki warsztatowe pokazujące wykonaną od podstaw na podstawie fotek oryginału podporę klapy silnika, fotki są nienajlepsze ponieważ robione przy sztucznym swietle. Wszystkie malarskie babole będą poprawiane jeszcze.



Liczę na konstruktywną krytykę ponieważ pierwszy raz robiłem element od podstaw na podstawie zdjęc.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
16-05-15 22:00  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Świetnie Ci idzie. detale powalają.

--
Pozdrawiam Darek

 
17-05-15 20:04  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

O kruca blaszka,ile tu klamotów!!!!!!

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
18-05-15 16:03  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Kolejne fotki tym razem bardziej ogólne. Doszła cała kupa detali takich jak: kanistry, gasnice, chwyty powietrza, cała tona śrubek oraz inne elementy, których nazwać nie umiem. Przewód przy elemencie na fotce nr.3 wykonany jest z zawinientego papieru metodą opisaną przez Rajkuba tylko zamiast bibułki od papierosa użyłem zwykłej kartki, taki zabieg spowodowany jest brakiem odpowiedniego druta. Wszystkie klapy silnika są w pełni ruchome, niestety z 4 podpórek jedna się zakleiła na zawiasie i się nie składa :( nie wpływa to jednak na zamykanie klapy.


Zdjęcia są lekko "zamglone" ponieważ dopiero po zrobieniu zdjęć się skapnąłem, że " warto by wyczyścić obiektyw".

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
25-05-15 21:53  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Pytanie do wszystkich zaglądających: Jak wyczyścić szybki w modelu z odcisków palców? Ostatnio jak pod światło popatrzyłem na tego potworka to się trochę przeraziłem wypalcowaniem szyb.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
26-05-15 22:37  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Patyczek higieniczny nasączony spirytem, lub środkiem do czyszczenia obiektywów lub monitorów LCD powinien pomóc. Wystarczy przetrzeć delikatnie.
Ps. Model świetnie się prezentuje. Powodzenia w dalszej budowie

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 23Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024