FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 28Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
24-10-14 17:02  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,piękne wykonanie ,kadlub luksus,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
24-10-14 18:55  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Masz rację Adamie szacun dla Dareckiego za ten projekt który tak przyjemnie mi się skleja bo jak już wcześniej pisałem wszystko ładnie pasuje,mam także nadzieję że ten model pozamyka usta niektórym niedowiarką którzy położyli krzyżyk na tym modelu za nim ujżał on światało dzienne.
Nie bardzo wiem Adamie o jaką windę chodzi?

Post zmieniony (24-10-14 18:57)

 
24-10-14 19:06  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Model wygląda zacnie..ogrom pracy wymaga szacunku...Ja jednak jako realista ciekawy jestem czy równie dobrze będzie wyglądał sklejony w standardzie...bez kilogramów szpachli..farby..Może ktoś pokusi się kiedyś o standard... Autorowi relacji gratuluję odwagi i samozaparcia wszak jest to całkiem niezły kawałek kajaka. Sam okręt jak najbardziej warty sklejenia jako moim zdaniem jeden z ciekawszych okrętów II wojny światowej. Trzeymam kciuki za ukończenie budowy.Powodzenia!

 
24-10-14 19:31  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Jakub, ktoś już się pokusił o standard, tworzy się o tu:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=267771&t=267771&filtr=0&page=1

A tę relację z ciekawością obserwuję. Malowanie to nie moja bajka, IJN też raczej nie, ale lubię patrzeć jak inni to robią, z bardzo dobrym efektem.

 
24-10-14 21:15  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Źle skonstruowałem pytanie, chodzi mi o przestrzeń hangarową najbliżej dziobu. Czy jest tam jeszcze przewidziana winda? Bo hangar duży i wszystkiego się nie zobaczy przez tą dwupoziomową na śródokręciu.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
24-10-14 21:19  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Tak, tylko tam będzie jednopoziomowa winda.

 
26-10-14 23:43  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
SOWA 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Spróbowałam Twojej metody z podklejaniem i muszą przyznać, że sprawdza się w 100%.
Fajnie to wszystko Ci wychodzi.

 
30-10-14 17:47  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Kolejne zdjęcia z postępów pracy, prawa strona skończona i w chwili obecnej prace przeniosły się na lewą stronę burt. Na lewej stronie nie co więcej pracy więc i tempo troszkę siadło ale myśle że do końca tygodnia prace z lewą stroną powinny być ukończone.
Niestey gdzie nie gdzie pod zaklejone już i pomalowane burty dostał się podkład i będzie trzeba w niektórych miejscach jeszcze raz pomalować farbą.

 
30-10-14 22:10  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
SOWA 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Coraz ciekawiej się to wszystko prezentuje, z zaciekawieniem podglądam kolejne zdjęcia.

 
31-10-14 09:17  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Bardzo ładnie to wygląda. Podglądam postępy z zainteresowaniem.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 28Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024