FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 64Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
11-12-14 14:52  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ten miły gość został zamordowany. :-(
This nice guest was murdered. :-(

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
11-12-14 15:05  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Nie tyle MUSI ukończyć , co ja sobie życzę RELACJĘ z budowy modelu !!! Mają być fotki na bieżąco !!! :) A żaglowiec CUDOWNY !!!

Not so much a MUST complete, what I choose relationships with the construction of the model !!! Pics will be up to date !!! :) And sailing WONDERFUL !!!

 
12-12-14 09:12  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David jest mocno niezadowolony z modelu Jaka, ale wobec naszych nacisków, przysłał mi kilka kolejnych zdjęć. Faktycznie model jest taki sobie, ale David cały czas się uczy, więc na pewno kolejne modele będą coraz lepsze.

Napisał mi też na temat słów Ostoi o zamordowaniu węża. Oczywiście David nie ma żadnej przyjemności w zabijaniu jakichkolwiek zwierząt, ale bał się o bezpieczeństwo, bo wąż był bardzo groźny.

Kilka słów ode mnie: Ostoja, jak można nazwać KOBRĘ w ogrodzie przy domu „miłym gościem”? Czy mam rozumieć że byłbyś szczęśliwy, mając w swoim ogrodzie takiego „miłego gościa”?

Przy okazji David bardzo chwali modele Twoich samolotów. Pytał o sposób w jaki robisz kokpity: podałem mu adres strony, na której Twoja metoda jest w bardzo przejrzysty sposób zaprezentowana.

--

David is deeply unhappy with his model of Yak, but under our pressure he sent me few more pictures. In fact, the model is so-so, but David is learning all the time, so for sure his further models will be better and better.

He wrote me also about Ostoja’s words that „nice guest was murdered”. Certainly David does not have any pleasure in killing any animal, but this one was very dangerous, so he was dreading about his and his family safety.

Few words from me: Ostoja, how you can call COBRA in the home garden "nice guest"? May I understand you would be happy having in own garden such „nice guest”?

By the way, David is full of praise of your plane models. He asked me about the way in which you do cockpits: I gave him www page where your method is presented in very clear way.


A teraz fotki. Najpierw znowu żaglowiec, a potem Jak-3.

, , ,
, , ,

, , ,
,

--

 
12-12-14 09:23  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

To Akra napisał: Myślę że ten miły gość zjawił się w jego ogrodzie :-)
It Akra wrote: I think this nice guest came to his garden :-)

Dawid, dzięki za słowa uznania.
David, thanks for the words of appreciation.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
12-12-14 10:17  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Ale ja napisałem "miły gość" z uśmieszkiem na końcu zdania, co oczywiście było ironią wobec takiej nazwy. A Ty napisałeś o ZAMORDOWANIU "miłego gościa", ze znakiem smutku...

OK, uzgodnijmy: kobra nie jest "miłym gościem" i nie została zamordowana, ale zabita w samoobronie.

But I wrote "nice guest" with smiling face at the end of the sentence, which was just an irony towards such name. A you have wrote about MURDER of the "nice guest", with sad face...

OK, let's agree: cobra is not "nice guest" and it was not murdered, but just killed in self-defence.

 
12-12-14 12:59  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

To było uzasadnione nadużycie siły w samoobronie :)


It was justified by the excessive use of force in self-defense :)

 
12-12-14 18:18  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
ribik   

Kolekcja naprawdę robi wrażenie, najpierw powinno się mieć jakieś 40 lat emerytury, żeby mieć czas na sklejanie/budowanie i powiększanie swojej kolekcji, a potem można iść do roboty.

 
16-12-14 11:15  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Jak-3 ukończony! A przy okazji David w całej okazałości :-) oraz dwie fotki pokazujące piękno miejsca, w którym mieszka. David, jaki będzie twój następny model?


Yak-3 is finished! And - by the way – David in all its glory:-) as well as two photos showing the beauty of the place in which he lives. David, what will be your next model?

, ,

, ,

--
David dodał, że iglica na białej świątyni (ostatnie zdjęcie) jest wykrzywiona z powodu trzęsienia ziemi w listopadzie! Nigdy nie myślałem, że w tym rejonie są trzęsienia ziemi.

I never thought there are earthquakes in this area.

Jeśli ktoś chce zobaczyć więcej zdjęć z miasta Davida, wystarczy w Google wpisać Phayao foto.

Post zmieniony (16-12-14 12:02)

 
16-12-14 12:04  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Uważam, że model jako całość wyszedł nie najgorzej ( dobrze ). A doświadczenie jakie zdobyłeś pomoże Ci przy następnym samolocie.
Fajnie wyglądają te świątynie.

I believe that the model as a whole came out not too bad (good). And how did you get the experience will help you with the next plane.
These look cool temples.

 
16-12-14 12:15  Odp: [G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

rodrus, nie wierz zbytnio w google translator :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 64Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024