FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 24 z 64Strony:  <=  <-  22  23  24  25  26  ->  => 
19-05-15 12:06  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

No cóż, David mówił o popularności tajskiej whisky (!), litr - w przeliczeniu - za niecałe 3 złote :-)

 
19-05-15 12:38  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Tajska whisky ? Ludzie toż to "wynalazek" okrutny ! Paliła politurę na blatach stołów ! Raz spróbowałem, no powiedzmy że dwa... Nawet najwięksi statkowi czciciele Bachusa nie mogli się to tej mikstury przekonać !

 
19-05-15 12:44  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Gdy dzień w dzień masz ciemno już o 18:00, nie możesz być wybredny :-) Jak to się mówi: Nie ważne co się pije, ważne żeby sponiewierało!

Ja w Nigerii próbowałem WHYTE HORSE ( tak było napisane nad kulfonowatym rysunkiem białego konia), pędzoną w jakichś dziwnych gorzelniach. Spróbowałem łyczek... i miałem dosyć.

 
02-06-15 14:29  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David wrócił do Tajlandii i od razu wznowił pracę przy OD2 – teraz zabrał się za tender. Ukośna kratka na stopniach jest uplastyczniona siateczką, którą mu dałem w Szczecinie.

, , , ,

--

Post zmieniony (02-06-15 15:44)

 
02-06-15 21:27  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Bomba !!!

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
03-06-15 07:57  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

rodrus - nie tłumaczę / no translation is needed :-)

 
04-06-15 14:31  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Zbiory Davida po powrocie ze Szczecina :-) Modelik – wiadomo, rezultat wizyty w Gryfinie. JSC ja mu dałem, zachęcając do budowy modeli okrętów.

,

--

 
04-06-15 16:11  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Klasa kolekcja :) Ja czekam na relację Davida z budowy żurawia Bumar Łabędy i FIAT-a 621 pożarniczy :)

I mam pytanie dotyczące tych dwóch autobusów i tramwaju za szybką. Czy to kartony? Jeśli tak, to kto je wydał i czy jest jakaś relacja z ich budowy?

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
04-06-15 20:29  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

rodus: Na pewno nie było relacji z budowy pojazdów w szafce.

rodrus wrote:

First class collection :) I look forward to David's reports on making selfpropelled crane Bumar Łabędy and FIAT 621 fire truck :)

And I have a question regarding two buses and tram in the cuboard. Are they make of paper? If so, who released them?

 
06-06-15 16:49  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

OD 2 ukończony:

, , , ,

David, w tendrze powinien być węgiel! Zrób coś!
David, there should be coal in tender! Do something!

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 24 z 64Strony:  <=  <-  22  23  24  25  26  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024