FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 64Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 
03-03-15 08:14  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Rodrus wrote:

Akra is right. Just – do not be in hurry :) Come out from the assumption that this is better to have 10 good models than 100 poor ones. These 10 will be pleasing to the eye much more than 100 made very fast.

You are good modeler. Your wooden ships are breathtaking, and locomotive is just as sweet as honey :-). Planes are your weaker side (by now only! – Akra) so you have to improve work on them. Just do not be in hurry, "study" model and carefully match the elements (matching elements very careful - it's crucial! – Akra), and the effect will be brilliant. Do not give up and go on!!! If you do not know this or that – just ask :)

So what's the next plane?

 
11-03-15 12:57  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David kontynuuje walkę z samolotami :-)
Widzę postępy!

David continues his struggle with planes :-)
I see progress!

, , ,

--

 
11-03-15 13:18  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Widzę David,że popracowałeś tym razem nad wręgami :) Łączenia segmentów wyglądają DUŻO LEPIEJ !!! Tak trzymaj :)

 
11-03-15 14:55  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

rodrus wrote:

I see David, that this time you were really working on! Joining of segments look MUCH BETTER!!! Keep on :-)

 
17-03-15 10:46  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2


Tym razem tramwaj Ringhoffer z MODELIKA. David jest coraz lepszy. Brawo!

This time Ringhoffer tram from MODELIK. Davis is better and better. Bravo!


, , , ,

--

 
17-03-15 10:58  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Fajny !!! Widzę,że trochę dach ma niedociągnięcia,ale i tak jest fajny :) A gdzie Ta-152 ? Tylko nie bajeruj,że Alianci zbombardowali zakład :)))

 
17-03-15 11:25  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

rodrus wrote:

It’s a cool !!! I see that the roof has some shortcomings, but it's cool anyway :) But where is Ta-152? Just do not hoax us that the Allies bombed the factory :)))

 
18-03-15 13:22  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David napisał mnie:

„Rodrus zapytał co z samolotem. Właśnie odkryłem że są gotowe kokpity, więc zamówiłem i na razie zatrzymałem budowę samolotu. Mam jeszcze jeden samolot do rozpoczęcia, bombowiec Halifax, ale wygląda na bardzo trudny, wiele wiele części (dla mnie niemożliwe), dlatego dziś zaczynam nową lokomotywę.”

A tak przy okazji: W maju David z żoną przylatuje do Anglii na coroczne odwiedziny u rodzinki. No i w czwartek 14/5 wyskoczy z Liverpoolu do Szczecina na krótką wizytę (samolot powrotny w niedzielę 17/5). Od dawna marzył o zobaczeniu jakiejś wystawy modelarskiej no i szczęśliwie 16-17/5 jest impreza w Koszalinie!
W sobotę 16/5 pojadę więc z nim na parę godzin do Koszalina, niech się chłop napatrzy :-)

Jeśli ktoś z Was tam będzie w sobotę, to serdecznie zapraszam do podejścia do nas – będę miał na koszuli znaczek ze słowem AKRA. W razie czego mogę być tłumaczem :-)

 
18-03-15 14:20  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Szkoda,że tak daleko.Chętnie bym poznał Davida i jego żonę.
Z jakiego wydawnictwa ten Halifax i lokomotywa ?

 
18-03-15 14:34  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Halifax zdaje się z MM. Loko - pewnie Modelik.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 64Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024