FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
02-11-14 22:07  Odp: [R] CIĘŻKA MATERIA czyli MI-4 z GPM
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

No lekko nie jest ale trza walczyć, jest dobrze a Ty tam trochę pootwierasz to łatwiej będzie wpasować to co nam wycinanka funduje.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
10-11-14 22:46  Odp: [R] CIĘŻKA MATERIA czyli MI-4 z GPM
bradley81 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Galerie - 2
 

Witam
Po długim analizowaniu dokumentacji silnika stwierdziłem , że silnik wykonam na podstawie instrukcji z modelu TRUMPETERA którą sobie ściągnąłem .
Nie było łatwo ale moim zdaniem mogło być gorzej , jestem zadowolony .
A o to wypociny .







Pozdrawiam

 
10-11-14 22:55  Odp: [R] CIĘŻKA MATERIA czyli MI-4 z GPM
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Cudeńko, Waść, cudeńko.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
11-11-14 08:55  Odp: [R] CIĘŻKA MATERIA czyli MI-4 z GPM
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

No ładnie pięknie ale to jest pół silnika a drugie pół gdzie? http://www.abpic.co.uk/popup.php?q=1086362

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
11-11-14 10:14  Odp: [R] CIĘŻKA MATERIA czyli MI-4 z GPM
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Własnie zdruzgotałeś moje dotychczasowe wyobrażenie o wiatrakach. Zawsze myślałem , że mają one silnik pod głównym wirnikiem (chyba tak się na to mówi). Piękny model wychodzi.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
11-11-14 10:36  Odp: [R] CIĘŻKA MATERIA czyli MI-4 z GPM
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Bardzo, baaaardzo fajnie wygląda. Ten kolektor jak na mój gust ciut za potężny, ale to tylko moje wrażenie.
Zachwycam się dalej

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
11-11-14 14:21  Odp: [R] CIĘŻKA MATERIA czyli MI-4 z GPM
bradley81 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Galerie - 2
 

Witam
Panowie bardzo dziękuję , Kurt tak jak pisałem , co do silnika wzorowałem się na instrukcji z modelu trumpetera stwierdziłem , że tak będzie lepiej .
Pozdrawiam

 
11-11-14 21:44  Odp: [R] CIĘŻKA MATERIA czyli MI-4 z GPM
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Wygląda pięknie, aczkolwiek dopatruję się pewnej nieprawidłowości. Silnik ten był silnikiem dwugwiazdowym, 14 cylindrów. W Twojej makiecie widzę 7 - prawdopodobnie jest tak właśnie dlatego, że wzorowałeś się na instrukcji modelu Trumpetera, który to ma o jedną gwiazdę za mało. KLIK . Nie mniej jednak podoba mi się bardzo to, co zrobiłeś i zaczynają mi wracać chęci do pracy przy moim Milu.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
11-11-14 21:51  Odp: [R] CIĘŻKA MATERIA czyli MI-4 z GPM
bradley81 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Galerie - 2
 

Witam
stachooo tak masz racje ale sami wiemy jaki to jest model , więc w padłem na pomysł ,że będzie lepiej jak zrobię na zasadzie TRUMPETERA , tak było lepiej , choć też trudno , no ale zawsze jest ten nie dosyt
Pozdrawiam

 
11-11-14 22:05  Odp: [R] CIĘŻKA MATERIA czyli MI-4 z GPM
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

No wiemy wiemy, CIĘŻKI :-). Ja podszedłem do tego silnika nieco inaczej, bo wzoruję się na silniku z Lazarusowego Ła-5 FN. No ale jak na razie robota stoi w miejscu.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 8Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024