FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
08-05-17 19:48  Odp: [R/G] Pantera 1:25, Modelik
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Już rozumiem, dlaczego tak wielu modelarzy ma na Ciebie uczulenie. Bądź tak uprzejmy i nie wchodź na moje wątki. NIGDY.

 
08-05-17 20:01  Odp: [R/G] Pantera 1:25, Modelik
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Coś napisałem nie po myśli, że się tak agresywnie zachowujesz ? Nie dostałeś odpowiedniej porcji zachwytów, no chyba nie jestem pierwszym w tej relacji, który ma uwagi do tego co w niej widzi.
Żenujące.

 
09-05-17 08:08  Odp: [R/G] Pantera 1:25, Modelik
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Jestem gotów przyjąć każdą krytykę, ale ty jesteś zwykłym HEJTEREM, nieprzypadkowo zresztą powszechnie nielubianym na forum Konradusa.

Nie oczekuję porcji zachwytów, oczekuję jedynie że przestaniesz zaśmiecać mój wątek swoimi hejtami. Mam nadzieję że po raz wtóry jasno się wyraziłem, ale że tym razem starczy ci honoru żeby nie wchodzić oknem po wyproszeniu za drzwi - i w konsekwencji przestaniesz się tutaj produkować!

Bez odbioru i ŻEGNAM - idź hejtować gdzie indziej.

 
09-05-17 08:31  Odp: [R/G] Pantera 1:25, Modelik
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Akra, prosze o wyluzowanie, bo ja hejtowania tutaj naprawde nie widze... Od strony spraw merytorycznych zaczyna sie dyskusja ad personam i moze juz powstrzymajcie sie Panowie z ciagiem dalszym, OK? Pare glebokich oddechow i na spokojnie przeczytac dyskusje od poczatku radze...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
09-05-17 09:13  Odp: [R/G] Pantera 1:25, Modelik
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Rafaelu, dla mnie NAPASTLIWOŚĆ, tak charakterystyczna dla Halogena nie jest krytyką, tylko właśnie NAPASTLIWOŚCIĄ. Przykro mi, że nie dostrzegasz tego, że Halogen uwielbia zaogniać najprostsze nawet dyskusje - nie tylko w tym wątku. Ten typ tak ma.

Na wszelki wypadek od tej chwili moją jedyną aktywnością na Szacownym Forum Konradusa będzie zamieszczanie od czasu do czasu jakiejś Opowieści :-)

 
09-05-17 10:11  Odp: [R/G] Pantera 1:25, Modelik
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Nie zamierzam ograniczac Twojej aktywnosci na forum, ale moim osobistym zdaniem to niepotrzebnie sobie cisnienie podnosisz, bo akurat tym razem zarowno uwagi, jak i komentarze Halogena nie niosly niczego krytykanckiego, a tym bardziej hejtowania. A ze pozniej sobie zaczeliscie uprzejme uwagi wymieniac i tlumaczyc, co drugi z Was mial na mysli, to juz nic nie poradze... Jaka latke ma Halogen przypieta, to wszyscy wiedza, ale jesli kazdy bedzie traktowal Jego pojawienie sie w relacji jak dopust bozy, a nawet na chwile nie zastanowi sie nad tym, co napisal, ja juz nic nie poradze. I naprawde nie rozumiem takich postaw. Poza tym jestescie ludzmi chyba zblizonego pokolenia i zawsze wydawalo mi sie, ze powinno byc Wam latwiej znalezc wspolny jezyk...

Ja tez zwrocilem uwage na niedostatki retuszu, widoczne na finalnych zdjeciach. Nie wiem, czy to wina zdjecia, oswietlenia, czy kwestia uzytej farby (kolor lub rozcienczenie), ale jest to widoczne...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
09-05-17 10:57  Odp: [R/G] Pantera 1:25, Modelik
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Rafaelu, wystarczy przeczytać w jaki sposób zareagował Halogen na zwykłą literówkę (!) w nazwisku pana Rychtera...

W tejże chwili definitywnie żegnam się z forum (poza Opowieściami), co oczywiście nikim - i bardzo słusznie!!! - nie wstrząśnie ;-)

 
09-05-17 11:07  Odp: [R/G] Pantera 1:25, Modelik
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Tym bardziej nie rozumiem Twojego podejscia... Coz, dla mnie ogromna szkoda...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
09-05-17 11:59  Odp: [R/G] Pantera 1:25, Modelik
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Z zainteresowaniem czytam Panów wypowiedzi.
Powiem tak - pośpiech był i jest złym doradcą.
Odczekać aż emocje opadną i w odpowiedzi wstawić emotikon :-) lub "Bez komentarza".
Dodam tylko, że z Halogenem w bardzo sensowny sposób (bez żadnych "osobistych wycieczek" ) podyskutowaliśmy sobie o rodzajach (wykonaniu) modeli.
Natomiast, faktem jest, że na zdjęciach "Twojej" Pantery widać pewne niedociągnięcia w budowie, ale jak to mówią "ćwiczenie czyni mistrza" :-)
Pozdrawiam,
Ryszard

 
10-05-17 23:11  Odp: [R/G] Pantera 1:25, Modelik
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Myślę, że emocje poszły trochę w dół... Pozwól Andrzeju, że przedstawię moją opinię w tej
sprawie. Najwazniejsze - szkoda Twoich nerwów, nie daj się podpuszczać - najczęściej warto dać sobie spokój i odpuścić. Przecież prowadzisz polemikę z TEORETYKIEM .
Rozumiem uwagi ze strony czynnych, praktykujących modelarzy - kartoniarzy.
Mam model Twojej Pantery, parokrotnie przymierzałem się do klejenia. I... odkładałem wycinankę na półkę w regale. Masz pełna rację co do czytelności i jasności rysunków opisowych - pomocniczych w modelu. I masz tez pełne prawo do tego, by swoje zdanie zaprezentować na naszym forum. Aktualnie robię model samolotu z GPM - 1/33, autor , oczywiście Pan Tadeusz Grzelczak. Z racji pomniejszenia rysunków opisowych, część jest
zamazana, alle z pomocą lupy daję radę. Natomiast rozłożenie części na arkuszach daje
się trochę we znaki i poszukiwania kilku części były intensywne. W sumie to szkoda, ze Pan
Tadeusz nie projektował modeli czołgów..... Rysunki opisowe byłyby super !
Tak, że nie zarzekaj się co do relacji, jeszcze mamy tyle pięknych modeli do sklejenia !
Oby starczyło cierpliwości , zdrowia no i czasu !!!
Pozdrowienia dla Ciebie !
THEO

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024