FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
10-10-14 20:58  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
bradley81 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Galerie - 2
 

Witam
stachooo jeśli masz coś co ja być może nie posiadam lub nie widziałem to BARDZO PROSZĘ . Materiały
Dziękuję i pozdrawiam

 
10-10-14 21:12  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Jutro spodziewaj się e-maila :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
10-10-14 21:15  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
bradley81 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Galerie - 2
 

Bardzo ale to bardzo dziękuję.

 
26-02-15 18:26  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Wracamy do gry! :-) Na razie nie mam czasu żeby wstawić milion zdjęć, ale po weekendzie powinna się pojawić nowa część relacji z budowy tego cuda... Tak tylko chciałem zasygnalizować, że "słoń" opuścił karny karton i ma się dobrze :-)



--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
26-02-15 18:30  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Czekam niecierpliwie

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
26-02-15 18:42  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Kurt - raz jeszcze dziękuję za części zapasowe. Nie przesadzę jeśli napiszę, że bez nich budowa długo jeszcze by nie ruszyła.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
26-02-15 19:20  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Uchował się dobrze, powinno "pójść" gładko. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
26-02-15 19:48  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 32


 - 4

Jak to możliwe że u ciebie różnica kolorów między kadłubem a belką ogonowa jest prawie niewidoczna?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
26-02-15 19:58  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Może dlatego, że korzystam z trzech zestawów części :-)))

Tak na poważnie to różnice i tak są. Udało mi się co prawda dobrać belkę bardzo zbliżoną kolorem do kadłuba. Niestety nie było możliwe przy osłonie przekładni oraz dachem kabiny pilotów i wiatrochronem. Każdy komplet z innej parafii. Kolejne duże rozczarowanie przy tym modelu.

Żeby było jasne, nie jestem takim idiotą, żeby kupić trzy wycinanki. Tylko raz zapłaciłem za to cudo, resztę elementów zdobyłem od innych szczęśliwych posiadaczy tego wspaniałego modelu, którzy wybrali wersję łaciatą.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
26-02-15 21:11  Odp: [R] Mission Impossible 4 -relacja z budowy śmigłowca Mil Mi-4A (GPM 400)
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3


"Kurt - raz jeszcze dziękuję za części zapasowe. Nie przesadzę jeśli napiszę, że bez nich budowa długo jeszcze by nie ruszyła."

Ojtam ojtam

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024