FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
05-09-14 18:57  [G] Platforma 401zb Angraf
Madness 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 20


 - 1

Witajcie po bardzo długiej przerwie! :) Brak weny oraz zawiłości życia prywatnego sprawiły że dopiero teraz udało mi się coś ukończyć i nie jest to czołg :) Pierwotnie miała być to węglarka ale niestety burty popsułem :l

Jeśli chodzi o samą wycinankę na mój gust jest ona ciut uboga w rysunki montażowe, szczególnie trudno opanować układ hamulcowy, no ale jakoś udało się to poskładać, merytorycznie się na wagonach nie znam więc improwizowałem. Sporo teowników ramy trzeba było przycinać, korygować.
Standardowo po przyklejeniu zderzaków dopatrzyłem się że przecież one powinny być wyoblone :) Torowisko to laser od modelika.
Mimo kilku drobnych mankamentów (w mojej opinii) model przyjemny i przy uważnym klejeniu można go w 100% ukończyć :)



Post zmieniony (21-10-18 18:28)

 
05-09-14 19:02  Odp: [G] Platforma 401zb Answer
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Yyyyy... Muszę pozbierać szczękę z podłogi :) Świetna Robota !!!

 
05-09-14 19:09  Odp: [G] Platforma 401zb Answer
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

Standard!? NIE WIERZĘ!

Widzicie?
Da się? Da się!

Wielkie brawa!

--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 
05-09-14 19:53  Odp: [G] Platforma 401zb Answer
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Przekozak. Gratuluję wykonania modelu.

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
05-09-14 20:57  Odp: [G] Platforma 401zb Answer
Quba 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 2
 

Gratulacje :-)

--
Pozdrawiam
Quba

 
06-09-14 13:53  Odp: [G] Platforma 401zb Answer
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witaj, bardzo ładny,przez te Wasze kolejki coraz częściej zaglądam do sklepu z wycinankami,ale preferuję troszeczkę inny tabor,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
07-09-14 00:09  Odp: [G] Platforma 401zb Answer
Wolf1128 

Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13
 

Ja jako kolejarz widzę blednie napisaną datę rewizji,taki wagon nie nie będzie dopuszczony do ruchu:-D a jako modelarz to stwierdzam że to świetna robota:-D Pozdrawiam

 
14-09-14 11:00  Odp: [G] Platforma 401zb Answer
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

to extra zrobiony model a szczegóły trzeba czasami pominąć bo też sklejałem ten model z answera i ma parę niedoróbek ale to nie wina sklejającego.Jeszcze raz dobra robota!

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024