FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
11-10-14 22:06  Odp: [N] ŚzK 039 ORP Mątwa 1:100
Jacek   

Każdy może kończyć tak jak chce a mi nic do tego .
Pytaliście się, więc napisałem.

 
12-10-14 11:50  Odp: [N] ŚzK 039 ORP Mątwa 1:100
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

P11 nie bierz moich słów do siebie, bo nie chodzi o to że się z tobą niezgadzam czy spieram, jedynie stwierdzam fakt. Chce mi się coś szybko łatwego odpoczynkowego skleici to jest idelany model w tym celu, więc nie modyfikuje bo mi sie niecce i tyle :)

 
12-10-14 12:37  Odp: [N] ŚzK 039 ORP Mątwa 1:100
Jacek   

Ależ ja to doskonale rozumiem :) Sam nie raz tak robię .
I chętnie też pomogę w dalszych pracach nad tą flotą rzeczną .
Sam też próbuję coś zrobić . Może mi się uda.

Post zmieniony (12-10-14 12:43)

 
12-10-14 15:17  Odp: [N] ŚzK 039 ORP Mątwa 1:100
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

w pierwotnej wersji tez rysowaleś sterówkę na środku - kolo z kolumną przesunięte - tak się zgadzam - ale przestrzeń pozostała wystarczała do przepychania wózków z minami typu rybka - zdjęcie też po wydobyciu - pokazuje że platforma sterówki jest na środku .
Dzwig przestawić to 5 minut roboty - żadne zagadnienie - a otwór zaklejasz zaślepka okragłą - a reszta zgadzam się z tobą .Tylko bulaje jednej burty są pewne bo udokumentowane precyzyjnie . Model jest dobry po paru kosmetycznych zabiegach i nie ma problemu z poprawkami .

 
12-10-14 18:29  Odp: [N] ŚzK 039 ORP Mątwa 1:100
Jacek   

Model jest dobry i chwaliłem za to Adama. Miałem tylko kilka uwag i tyle.
Nie chce już wchodzić w drobiazgi. I masz rację ze można je prosto skorygować . Jak coś to możemy o tym podyskutować na FOW .
Chyba, że chcecie potraktować to forum jako swoista errata. Ale do tego to potrzeba zgody i zaangażowania Adama .

Post zmieniony (12-10-14 18:39)

 
12-10-14 21:15  Odp: [N] ŚzK 039 ORP Mątwa 1:100
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

P11c bardzo dobrze, że masz uwagi. Jest to dobry drogowskaz w którym kierunku iść, aby było lepiej.

Nie ukrywam, że Twoje sugestie na początku strasznie mnie wkurzyły, ale im więcej czytałem, tym bardziej mnie przekonywałeś do tego, że masz rację w większości poruszonych kwestii.

Co do erraty, to muszę zobaczyć ile i jak poprawić i udostępnić - bo na 100% będzie za free. Ale to na przyszłość.

Na razie na prawdę ciesze się z tego, że udało mi się skończyć ten projekt, i jak już widziałem na forum JKorjat już się za Mątwę wziął - ku mojej wielkiej radości.

Z modelarskim pozdrowieniem
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
12-10-14 21:59  Odp: [N] ŚzK 039 ORP Mątwa 1:100
Jacek   

Sorry , że cie wkurzałem. Już taką mam naturę, ale na pewno nie chciałem cię urazić. I naprawdę służe wszelką pomocą. Jak coś to pisz śmiało .
Może zacząć np. od tego odbojnika . Możesz umieścić takie gdzieś w necie do ściągnięcia. :)

Post zmieniony (12-10-14 22:03)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024