FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
01-09-14 10:41  [Retro-Galeria] SdKfz 232, 1-25, GPM
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Witam. W związku z dzisiejszą, siedemdziesiątą piątą rocznicą ataku Niemiec na Polskę galeria pojazdu agresora z Września 1939r.
Model projektu naszego forumowego kolegi Eugeniusza "Gienka" Moczuka, klejony czternaście lat temu. Otrzymałem go rozpoczętego od kumpla. Sklejony kadłub rozłożyłem na części pierwsze, i złożyłem od nowa. Bynajmniej nie wynikało z błędów projektu. Stąd niestety widoczna na zdjęciach "Szrama" wzdłuż kadłuba. Sam model kleiło się bardzo przyjemnie, wyzwaniem było tylko zbudowanie anteny, ale dało radę ;) Model jak widać stoi do tej pory bez większych interwencji, i ma się dobrze.

Zapraszam do galerii:


Post zmieniony (21-04-18 10:06)

 
01-09-14 10:46  Odp: [Retro-Galeria] SdKfz 232, 1-25, GPM
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Osobiście bym wolał,abyś wkleił coś Polskiego. Jednakowoż model WYŚMIENITY i pięknie ubrudzony.

 
01-09-14 12:28  Odp: [Retro-Galeria] SdKfz 232, 1-25, GPM
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Właśnie nad nim pracuję i chyba poznaję te zdjęcia - były pomocne przy montażu układu przeniesienia i bieżnego - tak więc jest okazja pogratulować i podziękować :)

 
01-09-14 12:38  Odp: [Retro-Galeria] SdKfz 232, 1-25, GPM
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Dziękuję :)
rodrus - plany budowy Polskiej konstrukcji były, niestety od dłuższego czasu pancerki nie kleję.
Petrov - w razie czego służę zdjęciami/poradą.

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
01-09-14 19:29  Odp: [Retro-Galeria] SdKfz 232, 1-25, GPM
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Ja też pracuję nad nim, ale ze starego, jeszcze tzw "żółtego" GPM-u.
Nie wiem jak z czasem i czy uda mi się go skończyć do wiosny, bo teraz jestem w trakcie odnawiania wszystkich swoich Galerii na Forum, gdyż zdjęcia w ogromnej większości miałem na imageshacku i wszystko mi "zeżarło" :-(
Ale modelu gratuluję!

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
01-09-14 19:38  Odp: [Retro-Galeria] SdKfz 232, 1-25, GPM
marcin2248 



Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam
No to ja jestem kolejnym, który dłubię nad tym brzydalem. Ja jednak kroję tego zielonego. Wolno mi coś idzie, ale już bliżej niż dalej.
Tomasz, model fajny!
pozdr.
Marcin

 
01-09-14 23:58  Odp: [Retro-Galeria] SdKfz 232, 1-25, GPM
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Tomaszu drogi, mało brakowało a o koła bym zapytał, ale jakoś ogarnąłem :) Jakby co trzymam za słowo i będę pytał :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024