FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-07-14 16:42  [G] Jelcz 317 wywrotka 1:87 wyd. Delta- Te ( 104/2004)
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Witam wszystkich
Kilka dni temu w moje ręce wpadł model dość popularnego samochodu ciężarowego Jelcz z rodziny "300" w skali H0. Zgodnie z założeniami całego projektu, model miał przedstawiać Jelcza 317 jako ciągnik siodłowy, ale doszedłem do wniosku, że lepiej będzie prezentowała się wywrotka :) Części wraz z rysunkiem montażowym znajdowały się na jednym arkuszu A4. Z drugiej strony znajdował się krótki opis o modelu w skali 1:1, opis budowy oraz kilka rad modelarskich. Model jak już wspomniałem wcześniej zrobiłem jako wywrotkę, pokusiłem się również o wykonanie wnętrza, niestety nie widać go za bardzo, ponieważ szyby nieco zsiwiały wskutek wydzielających się oparów z Super Glue. Model sklejało się bez żadnych problemów, jego budowa zajęła mi jeden długi wieczór. Poniżej kilka zdjęć modelu.
Pozdrawiam ;)



 
30-07-14 19:44  Odp: [G] Jelcz 317 wywrotka 1:87 wyd. Delta- Te ( 104/2004)
indianscout   

Ech ta mania wieszania proporczyków w obrysie przedniej szyby ... a potem stoi na światłach bo nie widzi że się zielone zapaliło :) Fajne maleństwo .

 
30-07-14 20:26  Odp: [G] Jelcz 317 wywrotka 1:87 wyd. Delta- Te ( 104/2004)
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Jeszcze jeden miło spędzony wieczór.
Najbardziej podobny do Jelcza jest ten węgiel na pace.
Mimo wszystko gratulacje za chęci i wytrwałość, no i oczywiście za inwencję własną.

 
04-08-14 12:35  Odp: [G] Jelcz 317 wywrotka 1:87 wyd. Delta- Te ( 104/2004)
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Ta H0 to tak w ramach odskoczni od skali 1:25???

Hehe dokładnie to rozumiem.

A teraz, wsadź tam półtoracentymetrowego jegomościa z piwnym brzuszkiem i przykusej podkoszulce na ramiączkach i z berecikiem na dyńce ;)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
04-08-14 12:47  Odp: [G] Jelcz 317 wywrotka 1:87 wyd. Delta- Te ( 104/2004)
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Może nie tyle co odskocznia, bo H0 i 1:25 to moje dwie ulubione skale. A taki gościu w kabinie by idealnie pasował :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024