FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
24-07-14 20:17  [G] 'MM' 7-8-9/2010 Galeona Zygmunta Augusta Smok by Elczupakabra
Elczupakabra 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 1

Witam,

Jakiś czas temu postanowiłem powrócić do mojej pasji z dzieciństwa i rozpocząć przygodę z modelarstwem od nowa. Na pierwszy ogień poszedł Grumman F4F Wildcat oczywiście z MM wydrukowany na roboczej drukarce. Później nadszedł czas na Messerschmitt Me 109G-2/trop oraz Kogę Elbląska wszystko z MM no i rzuciłem się na głęboka wodę i mój wybór padł na Smoka.

Model kleiłem z przerwami prawie rok czasu, został on wybudowany w standardzie a jedyna zmiana są materiałowe żagle uszyte przez moja siostrę. Osobiście z efektu końcowego jestem zadowolony ze dobrnąłem do końca, a wy co o tym myślicie?

Wszelkie komentarze te mniej i bardziej krytyczne mile widziane.




Pozdrawiam

 
24-07-14 20:33  Odp: [G] 'MM' 7-8-9/2010 Galeona Zygmunta Augusta Smok by Elczupakabra
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Fajny :) I to standard - wg mnie często w żaglowcach trudniejszy jest standard niż model z walorką :) Co następne?

 
24-07-14 20:42  Odp: [G] 'MM' 7-8-9/2010 Galeona Zygmunta Augusta Smok by Elczupakabra
Elczupakabra 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 1

Dzięki :) co będzie następne trudno powiedzieć ;)

 
24-07-14 20:49  Odp: [G] 'MM' 7-8-9/2010 Galeona Zygmunta Augusta Smok by Elczupakabra
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Nie zanam sie totalnie na żaglowcach , maszty pochylone ,myśle do poprawy. Nieprawda ,mają tak być :) .
Niezły ten standard. Trochę mnie męczą te bąble na żaglach, bez nich byłoby znacznie lepiej ale ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne. Pozdrawiam.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
24-07-14 21:35  Odp: [G] 'MM' 7-8-9/2010 Galeona Zygmunta Augusta Smok by Elczupakabra
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ogólnie model mi się BARDZO PODOBA !!! Oryginał zbudowano w Elblągu,czyli moim rodzinnym mieście i kosztował nieco ponad 7000 zł ! SUPER<Gratuluję i daj galerię Kogi Elbląskiej - nie muszę chyba pisać dla czego ?!

 
24-07-14 21:46  Odp: [G] 'MM' 7-8-9/2010 Galeona Zygmunta Augusta Smok by Elczupakabra
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,ładny kartoniak,pozdrawaim Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
25-07-14 09:20  Odp: [G] 'MM' 7-8-9/2010 Galeona Zygmunta Augusta Smok by Elczupakabra
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Witam na forum, jak widać z poprzednich wpisów Smok w Twoim wykonaniu się obronił. Oby tak dalej. Pozdrawiam.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
11-04-15 10:10  Odp: [G] 'MM' 7-8-9/2010 Galeona Zygmunta Augusta Smok by Elczupakabra
Elczupakabra 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 1

Witam wszystkich,

Mały update :) Mianowicie prawie po roku czasu Smok doczekał się własnej gablotki i chociaż nie ma na nią jeszcze miejsca docelowego w mieszkaniu kurz mu juz nie straszny :)
Cały koszt ok 90PLN. Szkło 60 zl + deska 30 a efekt bardzo fajny no i motywacja do następnych lepszych i piękniejszych modeli.



Pozdrawiam

--

 
11-04-15 21:23  Odp: [G] 'MM' 7-8-9/2010 Galeona Zygmunta Augusta Smok by Elczupakabra
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

O widzisz. Gablotka jak najbardziej odpowiednia wg mnie. Rozumiem że sam robiłeś?

 
12-04-15 02:11  Odp: [G] 'MM' 7-8-9/2010 Galeona Zygmunta Augusta Smok by Elczupakabra
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

Bardzo zgrabnie zrobiony Smok.Sam nie potrafie robic okretow a okrety zaglowe przyprawiaja mnie o bol glowy tak wiec tym bardziej wyrazy szacunku dla szkutnika.

Jeszcze raz-wow...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024