FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 28Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
04-10-14 23:28  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Malować będę tak samo jak do tej pory tyle że to co pomalowane jest już teraz pozaklejam taśmą malarską.

 
05-10-14 07:47  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Radzisz sobie wyśmienicie, podglądam z zaciekawieniem.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
06-10-14 18:55  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

A tak wyglądają prace weekendowe nad hangarem.

 
06-10-14 20:26  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
heljodor 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Suuper

--
"lepsze jest wrogiem dobrego"
Pozdrawiam heljodor

 
10-10-14 22:41  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Prace nad hangarami pomalutku idą do przodu a tym czasem także stoczniowcy pracują nad pokładem rufowym.

 
11-10-14 01:04  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
SOWA 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witaj, mam do Ciebie pytanie.
Chodzi o szkielet hangarów: u mnie w szkielecie w części dziobowej pojawiła

się taka rozbieżność w wysokości wręg w stosunku wzdłużnicy, czy u Ciebie też tak było?

--
W budowie: AKAGI / BISMARCK / ET22

 
11-10-14 07:36  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tomo - fajnie ze starasz się wszystko odwzorować mam tylko wrażenie że za duże odstępy między pasami linoleum sobie zrobiłeś . W rzeczywistości na łączeniu pasów była przykręcana listwa , miała ona szerokość 3cm . Jak podzielisz to przez 200 to wyjdzie Ci jaka powinna byś listwa (drucik) przyklejona na łączeniach linoleum .

Andrzej

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
11-10-14 10:29  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Sowa- u mnie było tak samo myślałem że to mój błąd gdzieś popełniony ale widzę że to jednak nie moja wina. Ja to przed pryklejeniem zmniejszyłem do odpowiedniego wymiaru.

Andreas- Co do tych pasów to na zdjęciu rzeczywiście wyglądają na zbyt szerokie ale na żywo wydaje mi się że są ok. Pierwsze paski próbowałem robić jeszcze mniejsze ale wtedy to wyglądało bardzo źle i postanowiłem je zrobić tak jak na zdjęciu.

 
12-10-14 15:55  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Mała aktualizacja pokładu rufowego tak wygląda na chwilę obecną. Tym czasem przez weekend była po przeprowadzce na nowe mieszkanie akacja zredukowania modeli które mam rozpoczęte i których już napewno nie ruszę poszły na strych nie które wzioł kuzyn który chciał spróbować sił z modelarstwem kartonowym, na placu boju zozstały 3 modele i to są trzy okręty Bismarck, Chikuma no i Akagi. Więc by nie kleić tylko pływadła postanowiłem w najbliszym czasie rozpocząć model który dostałem od dziewczyny jako prezent i którego się domaga bym go skleił ;) więc w przyszłym tygodniu zaprezentuje wam co to będzie a będzie to model pojazdu który chyba nie ustępuje ilości cześci IJN Akagi, możecie zgadywać ;)
A tym czasem głównym projektem nadal będzie model przy którym odpoczywam, a to będzie tylko odskocznia od dwóch japończyków.


Post zmieniony (12-10-14 15:56)

 
14-10-14 13:34  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Widzę Tomo, że grzejesz ostro do przodu. Bardzo podoba mi się Twoje podejście do tego modelu.

@ Sowa, ja też tak miałem i też przyciąłem te wręgi. I jeszcze w rufowej części wręga PH2 wystawała o ponad 1 mm.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 28Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024