FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 28Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
12-11-14 22:50  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Te kratownice to potęga. Też nie wyobrażam sobie ich wycinania.

Będziesz przyklejał okapniki, drabinki klamrowe i pozostałe wyposażenie burt? Bo jeśli tak, to wydaje mi się, że te pomosty znacznie Ci to utrudnią.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
13-11-14 19:25  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Czy chodzi ci o okapniki nad bulajami? Jeżeli tak to nad nimi się zastanawiam ze względu że to jak dla mnie chyba jeszcze nie ten poziom, co do reszty to oczywiście będę robił ale pod sam koniec by takich elementów jak drabinki nie pourywać. Pewnie te pomosty utrudnią przyklejenie nie których elementów ale stoczniowcy będą musieli sobie z tym poradzić ;)

 
18-11-14 20:14  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Pomału ale do przodu, kolejne elementy na swoim miejscu, teraz pora na komin to jest kolejny element którego się troszkę boje nigdy takich elementów nie lubiłem sklejać ze względu na ich kształt.

 
19-11-14 15:24  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Te kratownice o ja p.... !!! Laser to potęga :-)

Czysto i ładnie !!!

Ze też to ustrojstwo się na wodzie nie przewróciło, takie to wysokie he,he :-)

--

Teoretyk ostatnio...

 
20-11-14 22:18  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Czy posiada ktoś może zdjęcia kominu w akagi, pytam bo zastanawiam się czy on był pół okrągły czy był tak jak w modelu lekko kanciaty?

 
24-11-14 19:57  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
Marek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Jak tak wygląda model odpoczynkowy to nie chce wiedzieć jak wygląda model na pełnym zaangażowaniu ) Jeden z moich ulubionych okrętów i może kiedyś na warsztacie ale nie teraz )
Co do komina i ogólnie to widziałem ostatnio film Eien no 0 (2013)
Fajne są sceny z właśnie jak się nie mylę Akagi chociaż może to być też Kaga, ale parę fajnych renderów jest. Film zrobiony przez japońców więc może zawierać trochę szczegółów.

 
25-11-14 21:23  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Prace nad podstawą komina zakończone wydaje mi się że najgorzej nie wyszedł i jest do zaakceptowania troszkę przy nim miałem szlifowania by mu nadać jak najbardziej zaokrąglony kszatałt, jednak czy on miał taki kształ w rzeczywistości ciężko mi powiedzieć.

Co do filmu oglądałem z ciekawości zwiastun i wydaje mi się że to jest akagi ale pewny nie jestem.

 
25-11-14 22:03  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
SOWA 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Mam do Ciebie Tomo pytanie:
zauważyłem, że w pewnym momencie miałeś tryśnięty podkładem cały hangar i dopiero w następnej kolejności doklejasz detale, czy zaznaczałeś sobie w jakiś sposób ich dokładne lokalizacje?
czy przyklejasz na czuja? A może jakoś inaczej? Mógłbyś mnie oświecić:)
Bo właśnie jestem na etapie przystąpienia do przyklejania detali.

Pozdrawiam
Tomek

--
W budowie: AKAGI / BISMARCK / ET22

 
25-11-14 23:45  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Zgadza się hangary są pomalowane całe podkładem a elementy przyklejam za pomocą wyliczeń ze skanów które wcześniej zrobiłem i są bardzo pomocne.

 
26-11-14 23:06  Odp: [R] IJN AKAGI 1:200 angraf-model odpoczynkowy ;)
arek1981 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 1

Model wychodzi Ci elegancko. Cały czas obserwuję Twoją relację i jestem pod wrażeniem wykonanej pracy. Mam pytanko: ile samolotów oferuje wycinanka?
Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 28Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024