FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
27-10-14 20:26  Odp: [R] HMS Rodney, FlyModel/Gomix nr130, 1:200
first l.a. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Witam wszystkich zainteresowanych tematem Rodney a!,prace przy modelu przebiegają może niezbyt dynamicznie,tak jak by się tego chciało,ale życie ma swoje prawa(praca za czapkę śliwek -w kraju miłości-he he,czasami brak tzw.weny itp itd,) niemiej niebawem wstawię parę fotek ze stanu aktualnego z postępu prac.Wyczuwam też pewien niedosyt co do części spodniej kadłuba owego modelu, więc przy najbliższej okazji będzie foto tego fragmentu modelu,osobiście uważam że istotniejsze jest to,co jest na pokładzie.Można by wiele pisac o samym tylko kadłubie-jest galeria tego modelu,formowicz krzysztof, mój imiennik juz to zrobił, (opisał) więc ja już nie muszę.Malowanie ochronne mi się też bardzo podoba,tego ultraciekawego okrętu mimo że autor opracowania stwierdza że druk został potraktowany po macoszemu,ktoś może stwierdzic,-dobrze że w ogóle coś wydrukowano!.kończąc cieszy mnie to ,że moje wysiłki na tej płaszczyżnie budzą czyjeś zainteresowanie- jest to motywujące za co dziękuję.Serdecznie pozdrawiam,firstl.a-tak zwany.

--

 
18-11-14 19:45  Odp: [R] HMS Rodney, FlyModel/Gomix nr130, 1:200
first l.a. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Witam wieczorową porą, czas nieco odświeżyc wątek. Wstawiam obiecaną fotkę części spodniej Rodney'a, która jest pewnie bardzo kontrowersyjna, i jak przystało na dno - jest bardzo denna. Dla niektórych okrętowców może byc to czysta profanacja, jakby nie patrzyc tak już pewnie zostanie; może w następnym opracowaniu wyjdzie to nieco lepiej.
Przedstawiam trzy fotki ogólnego widoku modelu ,co do tej pory zostało ugryzione lub jest w trakcie(nadbudówka dziobowa ,komin,i kilka drobiazgów nie są jeszcze przyklejone),ostatnia fotka jest z ORP Piorunem,który często gości na forum,(też jest jeszcze niekompletny).Wypada też koniecznie zrobic dla modelu gablotkę,bo kurz jest bez litości. Kończąc serdecznie pozdrawiam wszystkich, f.l.



Post zmieniony (18-11-14 20:38)

 
19-11-14 10:02  Odp: [R] HMS Rodney, FlyModel/Gomix nr130, 1:200
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Cieszysz oczy kolego tą starocią :-) Fajowy jest. Dnek się nie przejmuj - nie będzie widać :-)

 
23-11-14 17:04  Odp: [R] HMS Rodney, FlyModel/Gomix nr130, 1:200
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam firstl.a.......eee Krzysztof
Pieknie kleisz ten model,zagladam tu bardzo czesto,i przy kazdej fotce widze jak mozna wykonac lepiej kazdy element.......lepiej niz ja to zrobilem w swoim Rodney-u
Twoja relacja to najlepszy dowod na to ,ze z recznie projektowanych modeli mozna duzo wycisnac ,a dla modelarzy ktorzy lubia waloryzowac swoje modele ,to szerokie pole do popisu.......tu mozna sie wyszalec !!!! Zycze Ci powodzenia w dalszej budowie tego pieknego okretu i czekam z niecierpliwoscia na galerie koncowa.Pozdrawiam Krzysztof
P.S......jak myslisz ? kupimy nowego Rodney-a z DB ,bo Syjek pisal ,.ze za jego projektowanie juz sie biora !?

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
23-11-14 22:28  Odp: [R] HMS Rodney, FlyModel/Gomix nr130, 1:200
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Nie znam się na okrętach, nie kleję, dlatego pytam o te okrągłe, aż się boję powiedzieć: nity ? na wieży działa. Czy to rzeczywiście to ?

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
23-11-14 22:58  Odp: [R] HMS Rodney, FlyModel/Gomix nr130, 1:200
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,http://www.shipmodels.info/mws_forum/download/file.php?id=52234&mode=view,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
23-11-14 23:00  Odp: [R] HMS Rodney, FlyModel/Gomix nr130, 1:200
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

To śruby, trochę za duże moim zdaniem:

http://www.iwm.org.uk/collections/item/object/205136477
http://www.iwm.org.uk/collections/item/object/205136550

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
23-11-14 23:34  Odp: [R] HMS Rodney, FlyModel/Gomix nr130, 1:200
first l.a. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Witam wszystkich ,dziękuję za słowa wsparcia,i zainteresowanie w ogole(Dokker Oggo),staram się tylko poprawnie skleic jak potrafię i szczęśliwie dociągnąc budowę do końcowej galerii, a jak bedzie czas pokaże .Kiedy się ukaze nowe opracowanie R.lubN-sona,to zpewnością zabezpieczę jeden egzemplarz dla siebie.Lemmy-to jest imitacja śrób-a raczej muliśrób,sprawa nie jest przesądzona .jak zdobędę cieńszą igłę lekarską to może uda mi się to wyprostowac. pozdrawiam!.

--

 
21-12-14 19:32  Odp: [R] HMS Rodney, FlyModel/Gomix nr130, 1:200
first l.a. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Witam wszystkich bez wyjątku.
Ostatnio skleiłem wieżę altylerii średniej (12 luf 6-calowych), i w związku z tym przedstawiam minigalerię, tego co zrobiłem.

To zdjęcie zrobiłem dla porównania z modelem "Warspite", żeby przypomniec, że coś takiego było. Może szanowni projektanci znów wezmą ów temat pod lupę.

Tu natomiast jest bohater mojej relacji podczas patrolu, na wzburzonym oceanie. Okręt nie należał do małych ale z tego co widac, załoga okrętu miała mocno przechlapane. Kończąc tym akcentem serdecznie wszystkich bez wyjątku pozdrawiam.


--

 
21-12-14 20:44  Odp: [R] HMS Rodney, FlyModel/Gomix nr130, 1:200
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Aż boli że te dwa okręty są w tak starych opracowaniach. No zrozumieć nie potrafię. Tym wielki szacun dla Ciebie za robotę
pzdr

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024