FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
02-07-14 09:11  [Z] - GPM 425 - LEOPARD 2A5 (34 BKP ŻAGAŃ)
Tommoz 

 

GPM w ofensywie.

Nowy Leopard:

http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/leopard-2a5-34-bkp-zagan

Normalnie jakaś bitwa na Łuku Kurskim. Najpierw Answer, teraz GPM...
Jeszcze jakby Mały Modelarz wydał kilka modeli naraz, zeby nadgonić zaległości to by mi szczęka opadła ;-)

Pozdrawiam

--

 
02-07-14 09:37  Odp: [Z] - GPM 425 - LEOPARD 2A5 (34 BKP ŻAGAŃ)
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Tylko pozostaje pytanie czy za tą ilością idzie jakość?

--

Post zmieniony (25-08-14 21:01)

 
02-07-14 10:04  Odp: [Z] - GPM 425 - LEOPARD 2A5 (34 BKP ŻAGAŃ)
grzesiek.r 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Z informacji jakie posiadam od oficerów z jednostki w Świętoszowie po ostatnich zmianach to tam będą A5 a starsze A4 wraz z ludźmu przejdą do Żagania. informacja pochodzi z drugiej połowy czerwca, od znajomego który tam pracuje.

--

 
02-07-14 11:34  Odp: [Z] - GPM 425 - LEOPARD 2A5 (34 BKP ŻAGAŃ)
bpz2   

To znajomy trochę mało się orientuje. 24 buł ze Świętoszowa przechodzi praktycznie całym stanem osobowym do Żagania i tam od września zaczyna szkolenie na A5. A4 zostają w Świętoszowie i tym "sposobem" mamy dwie brygady pancerne w sile po jednym batalionie czołgów.

Post zmieniony (02-07-14 11:36)

 
03-07-14 08:41  Odp: [Z] - GPM 425 - LEOPARD 2A5 (34 BKP ŻAGAŃ)
grzesiek.r 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Myślałem, że jest najlepszym źródłem informacji skoro właśnie ma być przeniesiony do Żagania. Mniejsza o to bardziej interesuje mnie model, czas ukazania się i jego cena.

 
26-07-14 01:17  Odp: [Z] - GPM 425 - LEOPARD 2A5 (34 BKP ŻAGAŃ)
SAW 

 

Witam trochę bawię się też plastikami i na forum Modelwork pewien użytkownik wstawia interesujące zdjęcia naszych Leopardów 2A5. Wydaje mi się że jest na bieżąco jeżeli chodzi o oznaczenia i kamuflaż. Wynika z tego że na naszych czołgach standardowy natowski brąz zastąpiony jest piaskowym. Co mi osobiście się bardzo podoba. Mam nadzieję że GPM uwzględni to malowanie w tym modelu.

Oto link http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=69&t=43736&start=15

Pozdrawiam Mariusz

--

 
25-08-14 20:51  Odp: [Z] - GPM 425 - LEOPARD 2A5 (34 BKP ŻAGAŃ)
pruczkowik   

Czy ten model jest już właściwie w sprzedaży? Bo w sklepiku GPM egzystuje on zarówno w zapowiedziach, jak i w sprzedaży tyle że bez przycisku "do koszyka", a właściciel nie odpowiada na zapytanie...

 
30-10-14 17:53  Odp: [Z] - GPM 425 - LEOPARD 2A5 (34 BKP ŻAGAŃ)
Tap-Chan 

 

Drogo, drogo. Modele już nie są dla pułkowników...

 
30-10-14 18:51  Odp: [Z] - GPM 425 - LEOPARD 2A5 (34 BKP ŻAGAŃ)
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

No rzeczywiście drogo jak na model bez szczególnych fajerwerków (czyt. wnętrze).

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
30-10-14 19:38  Odp: [Z] - GPM 425 - LEOPARD 2A5 (34 BKP ŻAGAŃ)
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Bardzo drogo, za 190 zł mamy Leoparda II A5 w 1:24 ale RC!!!! Fakt że to tylko plastik niezbyt dokładnie zgodny z oryginałem ale jednak.

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024