FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-06-14 09:47  [N] Blacha fototrawiona do HMCS HAIDA
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Witam

Jest już do nabycia duża blacha fototrawiona (formatu A5) z detalami do modelu niszczyciela HMCS "HAIDA" w skali 1:200 z wyd. Neptunia.



W ten weekend we Wrocławiu na WMSK 2014 będzie ją można nabyć w cenie promocyjnej 90 zł.
Proszę tylko złożyć wcześniej zamówienie na priv-a do środy.

Pzdr.
Sylwek

 
02-06-14 11:49  Odp: [N] Blacha fototrawiona do HMCS HAIDA
Adrian(a-graph) 



Na Forum:
Galerie - 9
 

ta ;-)...wiedzialem ze musisz dac sobie upust zlosliwosci ale spoko my friend.....

--
Royal Navy first !!!

 
02-06-14 12:33  Odp: [N] Blacha fototrawiona do HMCS HAIDA
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

A gdzie tu złośliwość??
Nie bardzo rozumiem...

Robię od zawsze blachy do modeli, które aktualnie mam na warsztacie, a które owych blach nie posiadają. A skoro już je zrobiłem, to chce podzielić się nimi w innymi.
Czekałem ponad rok na blachę Waszej produkcji, ale skoro się nie doczekałem, zrobiłem swoją. Ot, cała filozofia.
Żadnych podtekstów, urazy, czy złośliwości itp.

Do tej pory wykonałem blachy do modeli wyd: WAK, A. Haliński, Modelik, Dom Bumagi, Orel i nikt, absolutnie nikt z nich nie posądził mnie o złośliwość (??), a nawet większość z nich kupiła je ode mnie i są zadowoleni z tego, bo jak wiadomo obecność dodatków pozytywnie wpływa na sprzedaż modeli.

A swoją drogą, bardzo fajnie zaprojektowany model :)

--

Post zmieniony (02-06-14 12:42)

 
03-06-14 10:33  Odp: [N] Blacha fototrawiona do HMCS HAIDA
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

jak kolega robi takie wydmuszki to szacun.Wiem że to nie takie proste a samemu zrobić się nie da bo za dużo roboty a wiem coś na ten temat.
Jeszcze raz szacun!!!

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 
03-06-14 14:45  Odp: [N] Blacha fototrawiona do HMCS HAIDA
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Buduję ten model http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=16925&highlight=haida i jeżeli zamieszczone zdjęcie przedstawia to co dostanę tę kosmiczną cenę po promocji to w takim wypadku zdecydowanie

ODRADZAM zakup tej blachy!

Na palcach jednej dłoni można policzyć elementy które faktycznie wymagały by użycia fototrawienia. Ta proponowana przez koncern MO to elementy które łatwo wyciąć przy pomocy skalpela. A drabinki można kupić taniej np. laserowo wycinane.

--
Rock Honor Ojczyzna

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024